austrálsky farmársky seriál

1x03 (03) - Don't Mess With The Girls (Nehrajte sa s dievčatami)

V meste Gungellan sa koná show spojená s ródeom a zábavou. Všade sú kone, pivo tečie prúdom a chlapi sú príliš bujarí načo doplatí čašníčka a miestna radodajka Becky. Pomôže jej niekto?...

___________________________________________________________________________________________________________________

Scenár: Charlie Strachan
Réžia: Chris Martin-Jones
Hlavné postavy: Lisa Chappell (Claire McLeod); Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Myles Pollard (Nick Ryan); Jessica Napier (Becky Howard); Rachael Carpani (Jodi Fountain); Sonia Todd (Meg Fountain)
Vedľajšie postavy: Marshall Napier (Harry Ryan); John Jarratt (Terry Dodge); Fletcher Humphrys (Brett "Brick" Buchanon); John Sheerin (Brian Cronin); Fred Whitlock (seržant Joe Cook)

Bolo ródeo v Gungellane. Brick sa zaujímal o Becky. Claire sa prihlásila do súťaže. Tess považuje ródeo za týranie zvierat. Alex ukazoval Tess ródeo. Tess videla Nicka. Claire bude závodiť so Širokom. Claire by udržala DR, keby si vzala Nicka. Alex predstavil Tess Nicka. Aj Alex súťažil, ale spadol. Oslavovali v Gungellan Hotel. Becky kupovali chlapi drinky. Terry a Brick hrali šípky, ale Brick sa zaujímal o Becky. Tess zisťovala u Nicka ako sa v tomto kraji dá predať pozemok. Harry chce cez Nicka kúpiť časť DR od Tess. Claire sa nepáči, že Tess všade o predaji hovorí, keď ešte nič nie je rozhodnuté. Claire upokojovala Široka Jackovou starou košeľou. Široko bol Jackov kôň. Všetci povzbudzovali Claire. Claire postupuje do finále. V krčme bola diska. Terry šiel tancovať s Meg. Chlapi nedali Becky pokoj. Becky robí čašníčku v Brianovej krčme. Claire a Tess spali pod širákom, čo Tess veľmi nevyhovovalo. Rozprávali sa o hviezdach, súťaži a smrti Jacka a Ruth. Tess bola stále pri Ruth aj počas jej smrti, ale Claire pri Jackovi nebola. Tess našla plačúcu Becky na  hojdačke. Tess sa snažila Becky upokojiť. Tess odviedla Becky k šerifovi Cookovi, ale Becky odtiaľ ušla. Tess Cookovi neprezradila ani Becky ani vinníka, lebo ho nepozná. Tess sa snažila presvedčiť Claire, aby Becky pomohla. Počuli to aj Meg a Jodi. Terry sa stavil s Meg, že keď sa niekto nad Becky zľutuje pobeží s  holým zadkom. Tess sa pýtala Briana, čo sa stalo včera Becky a myslí si, že Brian Becky znásilnil. Claire, chce vyhrať, aby ľuďom dokázala, že dokáže udržať farmu nad vodou. Brian vyhodil Becky. Chlapi chceli Becky znásilniť. Brick ju bránil a Jodi utekala po pomoc. Claire ide závodiť. Claire sa vzdala finále a spolu s Tess išli Becky zachrániť. Claire dala Becky byt na DR. Becky tu môže zostať ako dlho bude chcieť. Becky si chce všetko odpracovať a Claire jej bude platiť. Becky si ostrihala vlasy. Meg pomaly prestáva fajčiť. Terry behal s holým zadkom, Meg šla za ním a videli ho Ryanovci.

_________________________________________________________________________________________________________________

Screenshoty:

https://www.australiantelevision.net/mcleod/galleries/103.html

https://droversrun.web-log.nl/droversrun/seizoen_1_fotos/index.html

 

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode