austrálsky farmársky seriál

1x11 (11) - Who's A Big Girl Now (Sladkých 18)

Jodi oslavuje dospelosť a vzduch je plný lásky a ctižiadostivosti. Snaží sa prísť o panenstvo s DJ-om a iskry lietajú aj medzi Claire a Nickom a Brickom a Becky...

___________________________________________________________________________________________________________________

Scenár: Dave Warner
Réžia: Chris Martin-Jones
Hlavné postavy: Lisa Chappell (Claire McLeod); Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Myles Pollard (Nick Ryan); Jessica Napier (Becky Howard); Rachael Carpani (Jodi Fountain); Sonia Todd (Meg Fountain)
Vedľajšie postavy: John Jarratt (Terry Dodge); Fletcher Humphrys (Brett "Brick" Buchanon); Luke Ford (Craig Woodland) & Ben Lewis (DJ Troy O'Rourke)

Claire, Meg a Becky oddelili kravy od teliat. Jodi bude mať 18. Becky nikdy nemala normálnu oslavu, lebo jej rodičia zabúdali. Všetky sa tvárili, že Jodi bude mať suchú oslavu, ale chystajú pre ňu prekvapenie. Jodi chce chlapca, aby prišla o panenstvo. Meg chce dať Jodi retiazku. Meg spomínala na Kevina a bavili sa o prvých chlapcoch. Jodi sa páči Craig, ale chce niekoho skúsenejšieho. Jodi hovorila Becky ako si predstavuje prvé stretnutie s chlapcom. Meg sa trochu opila a bojí sa, žeby sa Jodi tiež vyspala s chlapcom na prvom rande, ako to urobila ona. Meg sa stratili kondómy a pohádala sa s Jodi. Jodi chcela ísť do mesta oslavovať a nakoniec jej Meg povedala, že bude mať večierok. Jodi sa fintila a Tess sa snažila presvedčiť Claire, aby si nebrala džínsy, ale nevyšlo to. Meg pozvala aj Craiga. Večierok bol v stodole a prišiel aj DJ. Craig sa točil okolo Jodi a potom s ňou tancoval. Tess šla tancovať s Alexom a Jodi poškuľovala po DJ-ovi. Claire našla kondómy. Brick sa neodvážil Becky pozvať na tanec. Tess tancovala s NickomClaire s Alexom. DJ spieval Jodi pieseň a potom ju pobozkal a Craig začal žiarliť. Alex sa chcel ísť kúpať s Tess. Meg chcela varovať Jodi pred DJ-om. Jodi sa buchla do Craiga. Craig donútil DJ-a vypiť pivo na ex. Alex si robil srandu z Tess a pobozkal ju. Alex a Tess sa rozjašení vrátili a keď ich Claire videla pobozkala francúzsky Nicka. Párty skončila. Claire neverí, že sa Tess s Alexom, len rozprávala. Brick odprevadil Becky domov. Meg dala Jodi kondóm. Jodi a DJ sa pobozkali a on ju pozval do dodávky. Brick doniesol Becky retiazku, hoci si ona myslela, že mu ide iba o jedno. Tess volala bývalému, lebo s ním dokázala kecať celú noc, ale s Alexom sa to nedá, lebo on stále myslí, len na to jedno. DJ sa povracal z piva a ovracal Jodi. Jodi sa z toho rozplakala a Meg ju utešovala a musela poslať Terryho domov. Meg hovorila Jodi ako spoznala Kevina. Niekto spojil teľatá a kravy a Claire obvinila Tess. Jodi sa priznala Becky, že nič s DJ-om nemala. Craig sa bil s DJ-om kvôli Jodi a ona utekala na DR, Tess skúsila zakričať: „Horí!“ a Claire ich oddelila vodou. Tess si priala na každé narodeniny, aby bola pri nej Claire. Claire dala Tess vatu do uší, aby nemusela počúvať bučanie kráv a zasa ich nerozdelila, ale ona ju uistila, že to vážne neurobila. Meg spájala kravy.

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode