austrálsky farmársky seriál

1x10 (10) - Haunted (Na dne)

Nebezpečenstvo sa dievčatám lepí na päty. Claire a Tess cestou do mesta zbadajú autonehodu a snažia sa raneným pomôcť. Na Drovers sa zastavil Brian a to sa Becky nepáči...

___________________________________________________________________________________________________________________

Scenár: Chris Hawkshaw
Réžia: Kay Pavlou
Hlavné postavy: Lisa Chappell (Claire McLeod); Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Myles Pollard (Nick Ryan); Jessica Napier (Becky Howard); Rachael Carpani (Jodi Fountain); Sonia Todd (Meg Fountain)
Vedľajšie postavy: Marshall Napier (Harry Ryan); Catherine Wilkin (Liz Ryan); John Sheerin(Brian Cronin) & Eliza Lovell (Cassie Trindler); John Doherty (Geoffrey Trindler)

Becky ukradla Brianove pneumatiky a použila ich na auto DR. Becky a Claire našli mŕtve ovce, ktoré napadli červy a aj jedno opustené jahňa, o ktoré sa začala Becky starať Tess doniesol kamión veci Ruth. Jodi zaujali tarokové karty, Becky dostala zrkadlo a Meg je alergická na vypchatého kocúra Taffyho. Meg očkovala a Claire tupírovala jahňatá. Tess a Claire odvezú niektoré veci do bazáru. Becky sa  bojí, že je tehotná a Meg jej odporučila urobiť si test. Becky chcela, aby jej Tess doniesla test. Jodi vyšla v kartách smrť. Claire a Tess videli cestou haváriu a snažili sa pomôcť zraneným. Jodi sa stále baví s kartami.  Claire a Tess dostali Geoffreyho z auta, ale šoférka zostala zakliesnená pod volantom. Tess chcela ísť autom po pomoc, ale pokazilo sa a utekala na Killarney. Claire sa rozprávala so šoférkou, ktorá mierila do Sydney na svadbu sestry. Tess zavolala z Killarney pomoc a Liz šla po Harryho. Alex šiel vrtuľníkom a Nick, HarryTess autom. Vodička umrela Claire pred očami. Pomoc prišla pre ňu neskoro. Nick, Harry a Alex sa postarali o Geoffreyho a Alex s ním odletel. Jahňa považuje Becky za mamu a nepohne sa od nej. Meg sa jej snažila s ním pomôcť. Meg mala problémy s Ruth a v skrinke našla Taffyho, aj keď jej Tess sľúbila, že ho odnesie do mesta. Nick priviezol Claire a Tess na DR. Jodi vyšla v kartách dvakrát smrť a radšej dá kartám pokoj. Tess bola zo všetkého mimo. Nick sa snažil pomôcť Claire. Claire sa rozhodla dokončiť ovce. Tess chýba Ruth. Jodi a Becky opravovali auto. Claire našla mŕtvu ovcu a mala halucinácie z nehody. Claire a Tess šli zháňať ovce a Meg šla do mesta. Na DR prišiel Brian. Brian si chcel zobrať svoje kolesá, ale Jodi mu to nechcela dovoliť a Becky naňho šla s puškou. Jodi sa snažila Briana vyhodiť a on si začal doberať Becky a ona najprv varovne trafila spätné zrkadielko a potom strelila Briana do nohy. Brian radšej odišiel. Jodi sa takto dozvedela, že Brian Becky znásilnil. Jodi a Becky sa rozhodli zahladiť stopy po streľbe a Brianovi. Claire našla Becky v kúpeľni s puškou a ona jej povedala, že pri kurníku bol had. Claire mala stále vidiny. Jodi sa snažila povedať o Brianovi Meg, ale ona tomu neverila. Meg povedala Tess, aby sa zbavila Taffyho. Geoffrey sa z toho dostane. Becky nie je tehotná. Šoférka sa volala Cassie a Claire si na ňu pri tupírovaní spomenula a poranila sa. Meg kúpila Becky test, no jej ho už netreba. Tess sa rozhodla pochovať Taffyho a Jodi tarokovú knihu.

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode