austrálsky farmársky seriál

1x07 (07) - Pride And Joy (Radosť a pýcha)

O Tess sa konečne zaujímajú zvieratá. Musí sa starať o svoju kravu Madonnu, ktorá nechce uvoľňovať vetry a okolo Drovers pobehuje nebezpečný býk....

_________________________________________________________________________________________________________________

Scenár: John Haney
Réžia: Donald Crombie
Hlavné postavy: Lisa Chappell (Claire McLeod); Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Jessica Napier (Becky Howard); Rachael Carpani (Jodi Fountain); Sonia Todd (Meg Fountain)
Vedľajšie postavy: Marshall Napier (Harry Ryan)

Tess sa učila kontrolovať hraničný plot. Naháňal ju býk a ten zničil plot. Išli ho opraviť a chytiť býka. Tess vymenila kávovar za kravu, ale tá má problémy s črevami. Meg poradila Tess, že Madonnu treba prepláchnuť. Tess sa s ňou v noci prechádzala a učila ju prdieť, kým ostatné pili pivo a zabávali sa na Tess. Tess musí Madonnu podojiť. Claire mala Harrymu plot opraviť, ale Alex už robil nový a navyše tam dal kamery. Harry si to s Claire vyjasnil. Jodi a Becky pripravili pre býka ohradu a idú ho hľadať. Claire sa kamery nepáčia. Claire ukazovala Tess ako vraziť Madonne trokar do bachora. Tess si na to netrúfla a tak to urobila Claire. Madonna bude OK, ale Tess z jej plynov asi nie. Jodi a Becky si pripravili stratégiu na býka. Tess podojila Madonnu a pichla jej injekciu. Tess mlieko ochutnala, ale nebolo to bohviečo. Claire musí niečo predať a doplatí na to Lyska, s ktorou mala iné plány. Jodi a Becky našli býka, ale Becky ho nechytila. Tess mala veľa mlieka a tak uvarila indonézsku kuchyňu, ktorá najviac chutila Jodi. Claire sa rozhodla Harrymu zaplatiť Jackovým stolom. Harry ho najprv nechcel prijať, ale nakoniec ho prijal. Jodi a Becky vyberali býkovi babu, aby ju použili ako návnadu, ale Jodi prišlo zle z  Tessinej kuchyne. Alexovi sa Harryho spôsoby nepáčia a navyše ho Harry poslal po stôl. Claire našla zo spodku stola nalepené staré žuvačky a vyryté mená Claire a Tess. Claire ho nechcela Harrymu dať, ale už prišiel Alex a stôl odviezol. Tess tam nalepila žuvačku a sľúbila Claire, že tam bude, keď sa stôl vráti. Meg hájila Jacka, ktorý chcel udržať DR pre Claire a Tess a nikdy nevinil druhých, len si zobral ďalšiu pôžičku. Meg mala románik s Jackom. Všetci čakali na smädného býka a Tess nakoniec robila návnadu a chytili ho. Tess vyliezla na strom, kde si vzala klobúk. Claire si to s Meg vyjasnila a Meg jej za to urobí lievance. Alex sa zastavil za Claire a našiel ju v pracovni na zemi a priniesol jej prekvapenie - Harryho stôl, ale Claire ho neprijala (hlavne psychicky). Tess sa kúpala v Madonninom mlieku ako Kleopatra. Tess sa pýtala Claire, či mala niečo s Alexom.

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode