austrálsky farmársky seriál

1x21 (21) - Friends Like This (Starí priatelia)

Tess navštívili priatelia z mesta Briony a Simon a snažia sa ju prsvedčiť, aby s nimi odišla do bistra, čo je Tessin veľký sen. Ale aj Tess je pre Simona nesplneným snom...

___________________________________________________________________________________________________________________

Scenár: John Honey & Chris Hawkshaw
Réžia: Geoff Bennett
Hlavné postavy: Lisa Chappell (Claire McLeod); Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Myles Pollard (Nick Ryan); Jessica Napier (Becky Howard); Rachael Carpani (Jodi Fountain); Sonia Todd (Meg Fountain)
Vedľajšie postavy: John Jarratt (Terry Dodge); Fletcher Humphrys (Brett "Brick" Buchanon); Alexandra Davies (Briony Masters); Murray Bartlett (Simon Birch)

Claire, Tess, Jodi a Becky sa starali o kravy a zahnali ich na DR. Za Tess prišli kamoši a majú zmluvu na bistro. Simon a Briony všetkých spoznali a priniesli rum a plody mora. Simon, Tess a Briony si užívali opätovné stretnutie. Simon robil flambované omelety. Všetky sa dozvedeli, že Simon a Briony prišli kvôli bistru a Claire sa to veľmi nepáči. Simon masíroval Tess a potom spolu tancovali. Tess a Simon boli kedysi do seba zamilovaní a Simon by to chcel obnoviť. SimonBriony sa stretli s Alexom. Briony s ním flirtovala. Tess kvôli kamošom zabudla na rande s Alexom. Tess chce robiť grilovačku a chce všetkých pozvať. Simonovi sa Alex nepáči. Briony si pokecala s Becky, lebo sa jej zdá divné, že by práca ženám vyhovovala. Meg uistila Tess, že by to Claire bez nej zvládla a povedala jej, že by mala robiť čo musí. Alexovi sa nepáči, že si Tess musí vybrať. Claire, Alexovi ani Nickovi návšteva veľmi nevonia. Chlapi aj baby sa bavia len o býkoch. Tess si nie je istá, či patrí na vidiek a chcela by, aby jej niekto povedal zostaň. Nick jej to povedal. Briony zábava veľmi nevyhovovala a vylepšila si ju tabletkami. Jodi nechcela ponúknuť, tak si Jodi jednu nepozorovane vzala. Brick sa chcel s Becky rozprávať a dal jej dáždniček. Simon sa snažil presvedčiť Tess, aby odišla do mesta. Tess si nie je istá a Simon si myslí, že sem nepatrí. Simon povedal Tess, že ju miluje a pobozkal ju, ale videli ich Claire a Alex. Alex hneď zasiahol. Tess poslala Alexa domov a on pohrozil Simonovi. Briony a Jodi si užívali slobodu a voľnosť. Briony sa tiež snažila presvedčiť Tess, ale ona ju odbila. Tess si myslí, že ju na DR nepotrebujú a Claire jej to nevyvrátila. Jodi odpadla a bolo jej zle. Briony ju zaviedla k Becky. Becky sa o Jodi postarala. Tess si balila veci. Tess chcela podojiť Madonnu a Briony nechtiac vypustila kravy. Meg sa hádala s Briony a Briony jej oznámila, že Jodi sa jej vkradla do kabelky a užila aspirín. Briony a Tess poháňali stádo späť. Claire povedala Becky, že Tess tu bude chýbať, ale nechce ju prehovárať, aby jej to potom Tess nedávala za vinu. Tess našla jednu veľmi zranenú kravu s oboma zlomenými prednými nohami. Meg šla po pušku a Briony sa skúsila ospravedlniť Claire. Tess musela býčka utratiť. Claire povedala Tess, že by to tu bez nej ťažko zvládli a poprosila ju, aby zostala. Simon sa snažil presvedčiť Tess, ale nevyšlo mu to. SimonBriony odišli sami. Claire povedala Tess, že by mala zavolať Alexovi, aby neprišiel na DR s puškou.

_________________________________________________________________________________________________________________

Screenshoty:

australiantelevision.net/mcleod/galleries/121.html

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode