austrálsky farmársky seriál

1x17 (17) - Girls Night Out (Ako si dievčatá vyrazili)

Brian má novú čašníčku Kim a Becky nechce, aby sa Kim stalo to isté, čo jej, preto o všetkom babám povedala a všetky sa rozhodli Briana nachytať...

___________________________________________________________________________________________________________________

Scenár: Louise Crane
Réžia: Kay Pavlou
Hlavné postavy: Lisa Chappell (Claire McLeod); Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Myles Pollard (Nick Ryan); Jessica Napier (Becky Howard); Rachael Carpani (Jodi Fountain); Sonia Todd (Meg Fountain)
Vedľajšie postavy: John Sheerin(Brian Cronin); John Jarratt (Terry Dodge); Fred Whitlock (seržant Joe Cook); Richard Wilson (Sean Howard); Andrea McEwan (Kim)

Tess a Claire ovce dobre vyniesli a teraz sú v balíku. Tess to chce osláviť, ale reštaurácia je zavretá, takže pôjdu do krčmy. Brian má nový biliardový stôl. Tess a Claire spievali karaoke. Jodi sa išla upraviť, aby mohla ísť na pódium a videla Briana ako obťažuje Kim. Tess mala úspech. Harry a Alex sa snažia zistiť, kto kúpil Wilgul. Becky zistila, že Sean pracuje u Briana, lebo mu to dobre vynáša. Terry zaviedol Meg do hotelovej izby, aby si s ňou užil. Jodi sa snažila varovať Kim a povedala o tom Becky. Tess chce kúpiť anorektické kravy. Nick prišiel a každému povedal, že kúpil Wilgul a všetci boli v šoku. Harry si bude myslieť, že Wilgul je jeho a bude Nickovi požičiavať stroje a ľudí. Tess chce osláviť kúpu Wilgul. Becky sa snažila prehovoriť Kim a myslí si, že môže za to, že Brian zasa začal, lebo to nepovedala Cookovi. Becky skúšala varovať aj Seana a Brian sa jej vyhrážal, že Seanovi niečo spraví, alebo povie o jej rodine Cookovi. Tess sa snažila presvedčiť Becky, aby šla za Cookom a dozvedela sa o puške. Tess chce nachytať Briana. Tess si chce užiť a presvedčila Claire, aby na noc ostali. Tess vyfintila seba aj Claire. Meg a Terry prišli do krčmy, lebo boli hladní. Alex a Nick stratili z Tess reč a ona ich pripravovala na Clairin príchod, ale Alex s ňou išiel tancovať a keď ich videla Claire išla sa prezliecť. Kim nebola vo svojej koži. Tess povedala Claire a Meg o Brianovi. Becky povedala Claire o znásilnení. Aj Claire a Meg sa pridali a chcú chytiť Briana a Claire vymýšľala stratégiu a Meg bude robiť volavku, keďže to už Brian na ňu skúšal. Becky hovorila Meg ako sa Brian prejavuje, keď má záujem. Meg sa snažila flirtovať s Brianom. Jodi sa snažila zdržať Terryho, aby nešiel za Meg a Meg ho potom odbila. Meg to neide a snažila sa rozprúdiť bitku, ale Terry ju zachránil. Alex jej chcel ísť tiež pomôcť, ale Tess sa akože trafila tágom. Becky a Jodi to chcú vzdať, ale Meg nie. Meg ich presvedčila, aby sa bavili a Jodi si šla zaspievať. Meg si šla po aspirín a Brian prišiel za ňou. Brian ich prekukol a chcel Meg znásilniť. Jodi si všimla, že Meg je dlho preč a Becky si všimla, že aj Brian chýba. Meg sa Briana zbavila a Becky chce ísť za Cookom. Brian v krčme povedal, že sa sťahuje do Fisheru a krčmu predá, alebo prenajme. Terry sa opäť snažil pokecať si s Meg. Nikto nepovedal Alexovi a Nickovi, čo sa deje. Terry si myslí, že Meg si ho chce vziať. BeckyKim išli za Cookom. Alex upokojoval Tess, lebo bola zo všetkého trochu mimo. Nick chce skúsiť kríženie dobytka. Tess a Alex si išli užiť do izby, aj keď sa chceli len rozprávať. Nick a Claire videli vychádzať z izby Alexa a Tess. Cook vypočúval Briana a všetci boli na Becky hrdí. Tess dostala od Claire polku peňazí za ovce, aby mala na kaviareň. Claire nechce Tess držať na DR.

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode