austrálsky farmársky seriál

1x05 (05) - Taking The Rains (Pomocná ruka)

Tess stále vidiek veľmi nevonia, ale spolu s Jodi a Becky pomôže jalovici porodiť teľa. Lenže nie všetky zvieratá majú právo na život. Ako sa Claire vyrovná s novou smrťou vo svojom živote?...

___________________________________________________________________________________________________________________

Scenár: Jakie McKimmie & Alexa Wyatt
Réžia: Donald Crombie
Hlavné postavy: Lisa Chappell (Claire McLeod); Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Myles Pollard (Nick Ryan); Jessica Napier (Becky Howard); Rachael Carpani (Jodi Fountain); Sonia Todd (Meg Fountain)
Vedľajšie postavy: Christopher Hobbs (Greg Watson)

 

Všetky zháňali kravy a Tess spadla z Oskara, keď chcela otvoriť bránu a mala rešpekt pred kravami. Tess chcela variť, ale Meg ju predbehla. Jodi si robila z Tess srandu. Meg povedala po večeri Tess, že to chvíľu potrvá, kým si zvykne na vidiek. Becky šla v noci preč a Meg ju sledovala ako hliadka, lebo sa jej to nepáči. Claire vykopla Tess od počítača, kde si čítala maily. Tess zbadala obraz, ktorý namaľovala Claire a podľa nej aspoň v niečom nie je perfektná. Tess si myslí, že vyzerá ako idiot, keď stále padá z koňa. Claire sa pýtala Meg na jej názor na obraz. Jodi nechcela pracovať, ale Claire ju poslala s Becky, takže bola rada. Tess sa snažila spolupracovať s Oskarom cez karotku. Široko už druhý deň neje. Tess skúsila Oskarovi povedať vtip. Claire zavolala veterinára Grega a s ním prišli aj Alex a Nick. Jodi sa rozhodla tvrdo makať. Alex videl Tess baviť sa s Oskarom. Greg skontroloval Široka. Alex si vysadol za Tess, aby jej pomohol s Oskarom. Claire nechcela prijať pomocnú ruku od Nicka, ale potom mu poďakovala za veterinára. Tess sa snažila presvedčiť Alexa, že mesto je super. Harry zháňal Alexa, ktorý sa smial z Beckynho účesu, ale ona ho uzemnila. Meg učila Jodi rozprestrieť jedlo, ale ona vyrazila von s Becky. Tess doniesla Nickovi a Claire večeru a Claire nechcela pustiť Tess k Širokovi, s ktorým sa treba prechádzať, aby mu lepšie trávilo. Tess hodila Nicka domov a on jej povedal, že Jack sa s Claire pohádal predtým, než zomrel. Claire Širokovi spievala. Jodi a Becky čakali na vlak, aby naňho zakričali. Tess videla Claire spievať a v špajzi našla starú spoločnú fotku. Meg čakala na Jodi. Becky ukradla z krčmy terč na šípky a Jodi zatiaľ zaspala. Becky doviezla Jodi domov o 5:24 a Meg ju poslala rovno pracovať. Širokovi sa nechcelo chodiť. Meg šla vyčistiť žalúdok Becky, ale tá si to len tak nenechala. Tess povedala Claire, že vie o hádke a mala by o tom hovoriť. Širokovi sa polepšilo. Tess sa šla vyčúrať a našla rodiť kravu, ktorej uviazlo teľa a išla po BeckyJodi a chcú teľa vytiahnuť. Greg a Alex prišli skontrolovať Široka a Greg zistil, že má nádor a Claire ho musí utratiť. Tess a Becky vytiahli teľa. Claire šla so Širokom k chatrči a Meg o tom povedala Jodi, Becky a Tess. Tess osedlala Oskara a šla za Claire, ktorá sa musela premáhať, aby utratila Široka. Tess ju odviezla domov a potom večer spolu popíjali Jackovu škótsku a bavili sa.

_________________________________________________________________________________________________________________

Screenshoty:
australiantelevision.net/mcleod/galleries/105.html

 

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode