austrálsky farmársky seriál

1x13 (13) - Love Of My Life (Životná láska)

Nick sa snaží kúpiť Billovu farmu, ktorá skoro ľahla popolom a jeho vzťah s Claire sa posúva do nových rozmerov potom ako ju musel zachraňovať...

___________________________________________________________________________________________________________________

Scenár: Goula Sandler
Réžia: Donald Crombie
Hlavné postavy: Lisa Chappell (Claire McLeod); Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Myles Pollard (Nick Ryan); Jessica Napier (Becky Howard); Rachael Carpani (Jodi Fountain); Sonia Todd (Meg Fountain)
Vedľajšie postavy: John Jarratt (Terry Dodge); Fletcher Humphrys (Brett "Brick" Buchanon) & Anthony Lawrence (Bill Tilson)

Becky obdivovala bicykel a Claire sedlo. Bill robil výpredaj. Tess kúpila samé gýče. Harry chce odkúpiť Billovu farmu, ale Claire sa to nepáči, lebo bude mať Ryanovcov z oboch strán a nechce skončiť ako Bill. Terry vyberal darček pre mrzutú Meg a Jodi mu povedala, že ho možno chce Meg nechať. Meg varila chutney. Terry doniesol Meg šaty po Billovej žene. Claire videla, že u Billa horí a zobudila Tess. Meg a Jodi vyháňali ovce, Becky hasila a Claire šla hľadať Billa. Bill nebol v dome, ale v aute v horiacej stodole. Claire a Tess vytiahli vonku Billa. Prišli aj Ryanovci. Terry sa postaral o Billa a Alex sa bál o Claire. Jodi a Becky pálili konáre a Claire vyťahovala pne. Tess hovorila Meg ako sa raz Ruth otrávila liekmi kvôli Jackovi. Tess odvtedy musela byť dokonalá, aby to Ruth nespravila znovu a dala ju do skrine. Terry sa snažil porozprávať s Meg, aby vedel na čom je. Bill bude OK. Claire si myslí, že Bill založil požiar, lebo Ryanovci chcú odkúpiť jeho farmu. Claire sa pokazil traktor, keď vytrhávala peň. Becky opravila traktor a Brick priviezol Billa na DR, lebo Tess ho mieni prichýliť na pár dní. Brick kúpil Becky bicykel. Tess sa starala o Billa. Alex poradil Claire, aby peň odstrelila. Claire sa zasa pokazil traktor, roztrhla sa jej reťaz a ešte z neho aj spadla. Tess sa snažila komunikovať s Billom. Claire odpadla z prepracovania a Nick ju zachránil a odniesol ju na DR. Meg a Tess sa o ňu starali a Claire nakázala Becky, aby opravila poriadne traktor. Claire si zlomila rebro. Tess chce usporiadať večeru. Meg rozbila obrázok s Jackom a pripálila jedlo. Nick si chce farmu kúpiť za vlastné a osamostatniť sa od Harryho, lebo sa nechce pozerať na Claire ako sa ničí. Tess vyrušila Nicka, keď pobozkal Claire. Tess pozvala na večeru Alexa aj Nicka. Prišiel aj Terry. Tess zabrala chlapom kúpeľňu, preto šli radšej pokropiť záhradku. Tess napadlo, že by mohli postaviť Billovi stodolu, ale on to nechce, lebo ho opustila žena, ale poňho na DR prišla. Bill sa poďakoval za všetko Tess. Brick naučil Becky bicyklovať sa, a ona ho naučí plávať. Alex chce vyhodiť peň do vzduchu. Tess sa bavila s Meg o láske. Meg milovala Jacka viac ako on ju. Alex a Claire vyhodili peň do vzduchu. Tess vysypala Ruth k Jackovi. Meg nútila Terryho piť vodu, aby jej pokropil paradajky.

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode