austrálsky farmársky seriál

1x04 (04) - Who's The Boss (Kto je tu šéf?)

Radosti a starosti na mestskej dražbe. Claire stále neakceptuje Tess; Meg má pekný vzťah s Terrym; okolo Becky sa krúti Brick, ale Jodi nespravila skúšky skúšky na školu a bude musieť trčať v Gungellane...

___________________________________________________________________________________________________________________

Scenár: Claire Haywood & Sarah Smith
Réžia: Kay Pavlou
Hlavné postavy: Lisa Chappell (Claire McLeod); Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Myles Pollard (Nick Ryan); Jessica Napier (Becky Howard); Rachael Carpani (Jodi Fountain); Sonia Todd (Meg Fountain)
Vedľajšie postavy: John Jarratt (Terry Dodge); Fletcher Humphrys (Brett "Brick" Buchanon)

 

Claire, Meg a Becky zháňali kravy do nákladiaku a Tess sa pripravovala na ďalší vidiecky deň. Jodi už dlho na DR nebude a chce si užiť Meg. Tess sa bojí o Becky a preto s ňou pôjde v nákladiaku. Tess ponúkla Becky pomoc, keby ju potrebovala. V meste bude dražba. Claire kúpila skvelé kravy a Tess o tom povedala Alexovi a Nickovi. Claire nechce, aby o jej kšeftoch vedeli aj iní. TerryMeg si šli užiť do nákladiaku. Brick sa točí okolo Becky. Claire kúpila ovce, ktoré vyzerajú ako keby držali hladovku. Brick sa snažil pozvať Becky na rande. Claire chce ovce vykŕmiť a dobre predať. Pokazil sa chladič nákladiaku. Ďalší nezoženú a tak Becky odvezie najslabšie na DR a ostatné ovce museli ísť pešo na DR. Jodi môže mať výsledky skúšok na internete, ale chce si počkať. Už o tom vie aj Meg. Pár oviec zdochlo. Nick a Alex odvezú barana a prídu Claire pomôcť. Ovce došli na DR. Tess si chcela dať sprchu, ale Claire jej to nedovolila. Tess, Meg a Jodi sa pozerali na výsledky, ale Jodi zabudla heslo. Claire odišla zo školy v pätnástich a odvtedy žila a pracovala na DR. Ovce bude treba odčerviť. Becky namiešala roztok. Tess povedala Claire, žeby sa mala správať, k svojim zamestnancom trochu lepšie. Jodi dosiahla 36 bodov zo 100. Jodi si s Tess cvičila, ako to povedať Meg.  Tess vyniesla jedálenský stôl vonku a začala viesť jednoduchú debatu. Jodi to povedala MegJodi sa vôbec neučila a ani nechce ísť na vysokú. Jej štúdium platil Jack. Jodi sa chce odsťahovať. Jodi si hľadala byt, no nič nenašla. Claire odčervovala ovce. Claire nechce, aby jej Tess pomáhala. Meg ponúkla Claire, že Jodi by na DR mohla robiť nastálo. Claire povedala nie. Claire sa začala hádať s Tess a Becky im oznámila, že čerpadlo sa zaseklo. Becky povedala Jodi, že by mala Claire poprosiť. Jodi sa začala sťažovať, ale Becky jej povedala, že môže byť rada, že tu bude mať domov, prácu a rodinu. Tess liezla na čerpadlo a opravila ho. Tess má strach z  výšok. Claire za ňou vyliezla, aby jej pomohla. Obe spadli a potom sa smiali. Claire sa skúšala babám poďakovať. Alex sa zastavil, lebo im ušiel baran. Jodi povedala Alexovi, že ostáva a Claire jej to odsúhlasila.

_________________________________________________________________________________________________________________

Screenshoty:

htmlwww.australiantelevision.net/mcleod/galleries/104.html

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode