austrálsky farmársky seriál

1x12 (12) - Pandora's Box (Tajomstvo Ryanovcov)

Claire pod dohľadom Harryho a Alexa cvičí Búrliváka a Tess sa zatiaľ snaží zistiť tajomstvo, ktoré skrývajú Ryanovci, no niekedy by sa staré problémy nemali znova rozpitvávať...

___________________________________________________________________________________________________________________

Scenár: Deborah Parsons & Alexa Wyatt
Réžia: Chris Martin-Jones
Hlavné postavy: Lisa Chappell (Claire McLeod); Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Myles Pollard (Nick Ryan); Jessica Napier (Becky Howard); Rachael Carpani (Jodi Fountain); Sonia Todd (Meg Fountain)
Vedľajšie postavy: Marshall Napier (Harry Ryan); Catherine Wilkin (Liz Ryan) & Christopher Hobbs (Greg Watson); Anthony Lawrence (Bill Tilson)

Alex krotil koňa, ale keď mu dával sedlo, kôň začal byť agresívny. Claire sa stavila s Harrym a Alexom, že ho dokáže skrotiť za 3 dni a ak to zvládne kôň bude mať žriebä s Lyskou. Claire a Tess večerali na Killarney a Tess rozoberala Nickove jazvy, ale nikto o tom nechcel hovoriť. Tess sa potom pýtala Claire, ale tá toho veľa nevedela, aj keď sa pýtala. Claire, Jodi a Meg sa starajú o Billove teľatá. Tess sa snažila aj u Meg zistiť, čo sa stalo. Jodi naháňa Nick husiu kožu. Na Becky niečo lezie. Na Killarney panovala dusná atmosféra. Tess zavolala Liz, aby sa jej ospravedlnila. Tess sa snažila ospravedlniť aj Alexovi, ale on ju odbil. Kravy majú krv v moči a Claire zavolala Grega. Kravy majú infekciu a treba ich očkovať. Becky bola chorá a Jodi a Meg sa o ňu starali. Jodi jej čítala. Harry má problém s odvozom stáda na dražbu. Harry si prezeral Nickove trofeje. Claire robí Búrlivák problémy. Harry zabŕdal do Alexa, ktorý šiel von. Liz chcela večerať so všetkými, ale Nick pracoval a Harry sa mu snažil dohovoriť, takže Liz nakoniec večerala sama. Alex sa vrátil domov opitý. Claire a Tess povedali Billovi o infekcii, lenže on si myslí, že to kravy chytili na DR, ale ich kravám nič nie je. Tess išla s Becky k doktorovi. Tess sa zastavila na Killarney a dala Liz kvety, ale ona jej povedala, že sem nikdy nezapadne. Claire povedala Tess, že pokiaľ ide o peniaze môže sa všetko a potom ju požiadala o pomoc pri práci. Meg tiež čítala Becky. Claire a Tess vnikli na Billov pozemok a zistili, že jeho kravy boli nakazené už keď ich dostali. Claire videla dym a šla za Billom. Bill o infekcii nevedel a nemá na očkovanie, lebo má dlhy. Liz sa opila a chcela šoférovať, ale Harry jej v tom zabránil. Claire sa snažila skrotiť Búrliváka a Nick skúšal vysadnúť na koňa, ale spadol. Nick povedal Alexovi, že bol vždy lepší jazdec ako on a tiež mu povedal, že ak nejakú prácu nezvláda, tak ju hodí na ženu. Alex sa naštval a frčal na DR a Nick za ním. Claire dala Búrlivákovi sedlo. Alex si prišiel po koňa a donútil Claire naňho vysadnúť, ale ten ju zhodil. AlexNick sa bili a Alex zaútočil na Claire. Alex hovoril Claire, čo sa stalo a Nick to hovoril Tess. Nick a Alex išli v mladosti tajne na ródeo v Harryho aute. Býk prevalcoval Nicka a on má zranenú nohu. Nick skončil v nemocnici a Alex ho nenavštevoval a Harry aj Nick mu to dávajú za vinu. Preto je z Nicka obchodník. Tess by chcela donútiť Ryanovcov o tom hovoriť a ju aj Claire to vzalo. Becky skúšala čítať a Jodi ju pristihla a pomáhala jej čítať. Alex a Nick dokázali spoločne opraviť traktor a Claire dokázala skrotiť Búrliváka.

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode