austrálsky farmársky seriál

1x08 (08) - Stir Crazy (Divokí žrebci)

Na Drovers prenikli divokí žrebci, ktorí zlákali Lysku. Utiekla s nimi a a všetci, hlavne Claire, sa ju snažia zachrániť. Jodi sa tiež snaží, ale utiecť z Drovers do Gungellanu...

_________________________________________________________________________________________________________________

Scenár: Chris Hawkshaw
Réžia: Donald Crombie
Hlavné postavy: Lisa Chappell (Claire McLeod); Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Myles Pollard (Nick Ryan); Jessica Napier (Becky Howard); Rachael Carpani (Jodi Fountain); Sonia Todd (Meg Fountain)
Vedľajšie postavy: John Jarratt (Terry Dodge)Marshall Napier (Harry Ryan); Catherine Wilkin (Liz Ryan) & Chris Haywood (poštár Bob)

Claire počula zvláštne zvuky z pracovne a načapala Tess na chate. Jodi bola zasa u Becky, kde trávi podľa Meg až príliš veľa času. Terry si chcel užiť s Meg, ale jej sa veľmi nechcelo. Okolo DR sa objavili divoké kone. Tess chce pozvať Alexa a Nicka, aby mala o zábavu postarané. Claire a Tess našli spadnutý plot. Nickovi a Alexovi sa nedarilo odčerpať vodu a pohádali sa. Meg hľadala Jodi u Becky. Tess pozve Alexa a Nicka na grilovanie a tenis. Jodi sa nepáči práca na DR a má iné ambície, no tie by si musela uskutočniť v meste. Harry zrušil Alexovi rande prácou. Jodi a Meg pozerali erotickú scénu z filmu práve vtedy, keď Tess a Claire. Meg ten film úplne dostal, Jodi išla radšej ku Becky, Tess išla posekať tenisový kurt a Claire si zachatovala. Zastavil sa Terry a Meg naňho dostala chuť. Jodi sa pýtala Becky na to, aký je sex. Tess načapala Claire pri počítači. Jodi načapala Meg a Terryho, keď to robili. Meg prezradila Jodi, že je už s Terrym roky a Jodi to nedokázala predýchať. Lyska utiekla s divokými koňmi. Všetky sa išli pripraviť a Tess zavolala Ryanovcom. Meg a Terry pôjdu autom, Becky a Tess na koňoch a Claire s Alexom vo vrtuľníku a Jodi radšej ostala na DR. Becky a Tess videli Nicka. Jodi ide stopom do Gungellanu s Bobom. Alex a Claire zbadali Lysku z vrtuľníku. Meg a Terrymu sa pokazilo auto. Alex chcel odstreliť žrebca, ale Claire šla ku koňom. Žrebec bránil Lysku a zaútočil na Claire a Nick ho na motorke odohnal. Claire pozvala Alexa. Tess šla domov s Nickom a nie s Alexom, lebo má strach z výšok. Terry sa snažil opraviť auto, ale Meg ho vôbec nepočúvala. Terry rozmýšľal, že sa Meg vyhne, ale ona mu to nedovolila. Jodi sa rozhodla, že pôjde peši. Alex sa pripravoval na tenis a Nick mu prezradil, že aj on dostal pozvanie. Becky našla Jodi a zviezla ju domov v chrobákovi. Jodi a Meg si to vyjasnili. Bob nechal Meg odkaz a ona sa dozvedela, kde bola Jodi. Meg sa poďakovala Becky. Alex a Nick si prišli zahrať tenis medzi sebou. Tess si všimla Nickove jazvy a Claire jej povedala, že si mala Nicka brať.

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode