austrálsky farmársky seriál

2x21 (43) - No More Mr. Nice Guy (Nikdy viac, pán Pravý)

Všetci idú do mesta na show, ale zábava sa rýchlo mení v nočnú moru. ACH preberá chov na Drovers a Claire navyše zisťuje, že pod srdcom nosí Petrovo dieťa...

______________________________________________________________________________________________________

Scenár: Sarah Smith
Réžia: Karl Zwicky
Hlavné postavy: Lisa Chappell (Claire McLeod); Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Myles Pollard (Nick Ryan); Jessica Napier (Becky Howard); Rachael Carpani (Jodi Fountain); Sonia Todd (Meg Fountain)
Vedľajšie postavy: Ben Mortley (Alberto Borelli)Marshall Napier (Harry Ryan); Rodger Corser (Peter Johnson); Charlie Clausen (Jake Harrison); Stelios Yiakmis (seržant Frank Da Costa); John Jarratt (Terry Dodge)Catherine Wilkin (Liz Ryan)Kathryn Hartman (Sally Clements); Luke Ford (Craig Woodland)Doris Younane (Moira Doyle) & Kristhina Tonos (Jane Strzelecki)

Všetci idú do mesta na show. Brick sa má vrátiť posledným autobusom. Frank dal Claire list, v ktorom ACH preberá chov na DR. Claire vraj porušila zmluvu. Tess si robí starosti, ale Claire si myslí, že je to omyl. Becky bude v boxerskom stane. Jodi stretla Craiga. Tess navštívila veštkyňu. JodiAlberto predávajú talianske špeciality. Alex bol skoro prvý zákazník, ale nakoniec ním bol Terry. Veštkyňa je Moira zo železiarstva. Tess sa spýtala, či zmeškala svoju šancu a odpoveď bola nie. Aj Petr je tu. Tess sa snažila ospravedlniť Nickovi. Na show prišli aj LizSally, Nickova fyzioterapeutka. Claire skočila za Petrom. Petr nedal Clairinu písomnú výpoveď ACH. Aj Claire navštívila Moiru. Claire sa pýtala či príde o DR, ale Moira jej namiesto toho oznámila, že je tehotná. Tess je u Nicka na odpis. Tess súťažila s párom domácich miláčikov - alpaky. Liz sa viac páči Sally ako Tess. Tess porazili morčatá. Rozhodcom bol HarryTess sa strápnila, keď obhajovala alpaky a mikrofón bol zapnutý. Jake šiel boxovať. Claire o všetkom povedala AlexoviTess. Tess si myslí, že Petr má stále ten list. Alex sa vysmieval Nickovi, že si neudržal Tess. Tess sa vkradla do Petrovej izby. Brick sa neobjavil. Brick vraj odišiel pred týždňom z práce. Becky pustila balón v tvare srdca, ktorý preňho mala. Petr chytil Tess. Petr šiel za Frankom. MegTerry pomáhali AlbertoviJodi. Claire nechce jazdiť a išiel Alex. Medzi Meg a Jane je bitka o Terryho. Alex neskončil dobre. Becky má veľkú depku. JodiAlberto zarobil kopu peňazí, ale Albertovi sa veľmi nechce preč. Tess sa zasa snažila ospravedlniť Nickovi, ale Nick už nechce nič počuť. Tess má zo vzťahu strach. AlexNick sa podpichovali a začali sa biť. Liz z bitky viní Tess. Claire sa snažila obmäkčiť Petra. Alex a Nick sa udobrili. Aj Meg bola u Moiry a pýtala sa, či sa vráti Terry, ale je to neisté. Becky zahodila Brickov prsteň. Claire oznámila Tess novinu.

_______________________________________________________________________________________

Screenshoty:

https://www.australiantelevision.net/mcleod/galleries/221.html

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si webové stránky zdarma!Webnode