austrálsky farmársky seriál

2x20 (42) - Wind Change (Zmena vetra)

Tess s Nickom bývajú spolu na Wilgul a snažia sa večerou dokázať Liz a Harrymu, že všetko zvládajú, no Liz presvedčí Tess, že nemá zmysel ostávať s Nickom a snaží sa ju od neho dostať...

______________________________________________________________________________________________________

Scenár: Chris Phillips
Réžia: Robert Klenner
Hlavné postavy: Lisa Chappell (Claire McLeod); Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Myles Pollard (Nick Ryan); Jessica Napier (Becky Howard); Rachael Carpani (Jodi Fountain); Sonia Todd (Meg Fountain)
Vedľajšie postavy: Ben Mortley (Alberto Borelli)Marshall Napier (Harry Ryan)Charlie Clausen (Jake Harrison); Stelios Yiakmis (seržant Frank Da Costa); John Jarratt (Terry Dodge); Catherine Wilkin (Liz Ryan)

Tess sa snívalo, že sa s Nickom potápala v poli. Harry poprašuje vrtuľníkom vedľa wilgulskej biopšenice. TessNickHarryho neuspeli. Alexovi sa nepáči, že vrtuľník je na Killarney. Alex naháňa Claire na skoky. Jodi sa neozýva Meg a ani Brick Becky. JodiAlberta vyhodili na ulicu. NickTess vzali Harryho vrtuľník. Tess má strach z výšky, ale prekonáva ho. Claire sa bojí skákať. Harry išiel na DR obviniť Alexa s krádeže a neverí, žeby to urobil Nick. Harry prišiel aj s Frankom. TessNick sa rozhodli mlčať. Jodi sa nedarí získať miesto. Terry doviezol JodiAlberta na DR. Meg je happy. Terry povedal Meg ako to je v skutočnosti s “návštevníkmi“. Tess povedala Claire, že letela. JodiAlberto sú príliš hluční. Liz sa nepáčia Harryho machinácie a chce odísť. Alex o tom povedal TessNickovi. Tess pozvala HarryhoLiz na Wilgul. Tess povedala Claire, že problém so skokmi tkvie možno v tom, že príliš lipne na Petrovi. JodiAlberto pripravovali taliansku kuchyňu, ale všetci museli dlho čakať a preto si ClaireAlex dali pivo a BeckyMeg chlebíčky. ClaireAlexa štve vzťah NickaTess. Claire na nich žiarli. Organika trvá minimálne 5 rokov a to je dlhodobý záväzok, ktorý Tess podľa Liz nezvládne. Liz sa snaží presvedčiť Tess, že sa k Nickovi nehodí. Alex sa opil. Alex povedal Claire, že ju miluje a  potom na nej zaspal. Tess sa snívalo, že sa nahá jazdí po meste a všetci ju vidia. Claire spálila všetko po Petrovi a ráno preskočila. MegBecky raňajkovali talianske pasty. Brick poslal Becky kazetu. Tess odišla z  Wilgul.

_______________________________________________________________________________________

Screenshoty:

https://www.australiantelevision.net/mcleod/galleries/220.html

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si webové stránky zdarma!Webnode