austrálsky farmársky seriál

2x07 (29) - Three's A Crowd (Tretí naviac)

Petrove a Clairine osobné a pracovné sny vychádzajú na jednotku, lenže Petr nie je taký svätec ako vyzerá, ale Becky nevie ako povedať Claire krutú pravdu...

______________________________________________________________________________________________________

Scenár: Chris Pearce & Alexa Wyatt
Réžia: Karl Zwicky
Hlavné postavy: Lisa Chappell (Claire McLeod); Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Myles Pollard (Nick Ryan); Jessica Napier (Becky Howard); Rachael Carpani (Jodi Fountain); Sonia Todd (Meg Fountain)
Vedľajšie postavy: Catherine Wilkin (Liz Ryan)Marshall Napier (Harry Ryan)Rodger Corser (Peter Johnson); Luke Ford (Craig Woodland); John Jarratt (Terry Dodge)Stelios Yiakmis (seržant Frank Da Costa)

PetrClaire idú stavať stajne pre výcvikové kone. AlexHarry nevedia prehltnúť, že Petr sa spojil s Claire a nie s nimi. Claire sa nechce veľmi vstávať. Tess počúvala za dverami. Jodi zahodila všetko, čo jej pripomína Kevina. Jodi začína makať a snaží sa nahnať Becky, ktorá teraz lenivie a myslí na to ako zmrvila šancu s Brickom. Frank priniesol Terrymu pokuty. HarryLiz spoznali Franka. Harry chce, aby mu Frank zistil niečo o Petrovi. Tess doniesla Nickovi koňa. Nick chce cvičiť jazdu na koni, aby zachránil upadajúci Wilgul. Craig sa teraz zaujíma o Becky a nie o Jodi. Jodi sa dozvedela o BeckynomCraigovom úlete. Jodi sa naštvala na Becky aj na Craiga. Jodi berie každú prácu, čo príde pod ruku. PetrClaire majú skvelé plány s výcvikom koní. Claire je vážne zamilovaná. Claire vníma len veci okolo Petra a koní. Tess povedala o Nickovej tvrdohlavosti Alexovi. Nickovi jazda neide. Alex si myslí, že Nick to plánoval ako pomstu za ródeo. Tess mu povedala o tom, že Harry vedel, že NickAlex idú na ródeo a mohol tomu zabrániť. Alex prišiel naštvaný na Killarney a udrel Harryho. Liz sa snažila Harryho obhájiť. Alex sa odsťahoval z Killarney. Claire si vyberá svadobné šaty. Claire nevie o žiadnych Petrových chybách. Meg hľadala Kevinov nožík, ktorý Jodi zahodila. Meg nevie čo má robiť s Terrym a bude čakať. Becky tiež nevie čo má robiť s Brickom. Meg našla nožík. Alex sa presťahoval k Nickovi. Jodi zachránila Nickovi ovcu. Alex povedal NickoviHarrym. Jodi doniesla ovcu a opravila plot. Becky vrátila Tessine požičané veci, ale Tess ich chcela Becky nechať, ale Becky už nikam nechce ísť. Liz vynadala Tess za to, že jej zničila rodinu a že tu nepatrí. Vrátil sa Petr s kontraktom na ďalšie 2 kone. Petr vyrobil pre Claire tabuľu. Tess volala BrionySimonovi, lebo sa cítila zbytočná. Kaviareň má plno. Jodi hľadala nožík. Meg jej ho dala. Jodi sa vracia do normálu. Petr je skoro čistý, až na to, že je ženatý. HarryLiz tomu nemôžu uveriť. Jodi šla do mesta, ale pokazilo sa jej auto. Zastavil pri nej Craig. Jodi dala Craigovi druhú šancu. Tess sa zastavila na Wilgul. Alex tu pracuje. Tess pomôže Alexovi so stajňou. Na DR sa zastavil Harry. Harry sa snažil s Claire pokecať, ale nevyšlo to a ClairePetrom ho odbili. Harry šiel za Becky a povedal jej o Petrovi. Becky to nechce povedať Claire, aby ju to nevzalo. Alex sa snaží zaviesť nejaké pravidlá. S Becky to nové info dosť máva. Večera bola s Claire, Petrom, Tess a vínom. Zmluvu ešte Claire nevidela a ide tu o strašne veľké prachy. Tess vypadla od stola. U MegJodi sa zastavili Tess aj Craig. Jodi šla s Craigom na rande do krčmy. Tess nie je zo svadby ClairePetra veľmi happy. Becky si zasa zašla k vlaku prečistiť hlavu.

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si webové stránky zdarma!Webnode