austrálsky farmársky seriál

2x09 (31) - To Have And To Hold (Mať a udržať)

Claire skoncovala s Petrom a chce predať Drovers. Bistro Simona a Briony nie je také plné, ako by malo byť a Tess sa chystá na radikálne zmeny a dokonca ju navštívi aj Nick...

______________________________________________________________________________________________________

Scenár: Chris McCourt & Sarah Smith
Réžia: Chris Martin-Jones
Hlavné postavy: Lisa Chappell (Claire McLeod); Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Myles Pollard (Nick Ryan); Jessica Napier (Becky Howard); Rachael Carpani (Jodi Fountain); Sonia Todd (Meg Fountain)
Vedľajšie postavy: Fletcher Humphrys (Brett "Brick" Buchanon); Alexandra Davies (Briony Masters); Murray Bartlett (Simon Birch)Rodger Corser (Peter Johnson)

Becky nepracuje. Jodi vadí aj to, že Tess odišla. Petr prišiel a Claire naňho slovne zaútočila. Petr žije so ženou oddelene, ale Claire ho nechce ani vidieť. Claire to skoncovala s Petrom. Becky sa Claire vyhýba. Claire nechce volať Tess, aby jej nekazila splnený sen. SimonBriony Tess oklamali. Kaviareň je prázdna. Simon nechce povedať Tess pravdu. Becky povedala ClaireHarrym. Claire to urovnala s Alexom aj s Nickom. Brick sa zastavil za Becky. Becky sa mu ospravedlnila za ples. Brick dal Becky lístok so svojimi citmi. Tess, SimonBriony si užívajú život vo veľkomeste. Petr sa snažil Claire ospravedlniť. PetrClaire sa dali dokopy  Alex sa s Petrom pobil. Becky nemá čas na lístok. Petr má 2 dcéry. Claire to vzalo. Becky sa snažila čítať a dala lístok Jodi. Jodi sa pri večeri pýtala na Petrovu rodinu. Kaviareň veľmi nevynáša. Claire nezdvíhala Tess kvôli Petrovi. Claire klamala o PetroviTess o kaviarni. Na DR volala Petrova žena. Petrova žena ide do Gungellanu. Alexovi sa stále Petr nepáči. Tess je po opici. Nick prišiel za Tess, čo vyviedlo Simona z rovnováhy. MegClaire spomínali na Tess. Claire chcela vedieť, čo si o Petrovi myslí Meg. Meg si myslí, že to nikdy nebude klapať. Meg sa snažila Claire nepriamo varovať, aby sa nedávala na cestu života s Petrom. Nick prišiel do mesta na fyzioterapiu. Simon, TessBriony vytiahli Nicka na večerný žúr. Briony im vybavila vstup do klubu. Nick spal pri Tess. Nick vyznal Tess, čo k nej cíti, povedal jej o svojich pocitoch, ale Tess už spala. Petr odišiel do Gungellanu za ženou. Nick urobil Tess raňajky do postele. Nick urobil raňajky pre všetkých. Nick sa vracia. Claire šla do Gungellanu. Jodi sa veľmi na DR nepáči. Radšej by bola na Wilgul s Nickom. Becky sa priznal Brickovi, že nevie čítať. Brick jej ho prečítal. BrickoviBecky ušli ovce. Claire nevnímala Terryho, lebo videla Petra s rodinou a nechcela oddeliť Petrove deti od otca ako sa to stalo v prípade ClaireTess. Simon sa nakoniec priznal, že kaviareň upadá. Tess sa rozhodla vsadiť na výdatné jedlá. Claire to s Petrom skončila kvôli jeho deťom. Obaja sa milujú a Claire donútila Petra odísť. Claire to vzalo a Lyska ju utešovala. BrickBecky sa pozerali na hviezdy.

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si webové stránky zdarma!Webnode