austrálsky farmársky seriál

2x11 (33) - Wildfire (Búrlivák)

Mark sa opäť vrátil, čo znemená jediné, problémy. Becky sa snaží Seana chrániť, ale Nick sa stratí a Mark sa rozhodne ukradnúť Brliváka spolu so Seanom...

______________________________________________________________________________________________________

Scenár: Sally Webb
Réžia: Ian Gilmour
Hlavné postavy: Lisa Chappell (Claire McLeod); Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Myles Pollard (Nick Ryan); Jessica Napier (Becky Howard); Rachael Carpani (Jodi Fountain); Sonia Todd (Meg Fountain)
Vedľajšie postavy: Catherine Wilkin (Liz Ryan)Marshall Napier (Harry Ryan); John Jarratt (Terry Dodge);Fletcher Humphrys (Brett "Brick" Buchanon); Stelios Yiakmis (seržant Frank Da Costa); Justin Rosniak (Mark Howard); Richard Wilson (Sean Howard)

Mark sa vrátil do mesta za Seanom. Becky sa Markov príchod nepáči. Tess sa stará o Fénix. Mark sa ukryl v Nickovom aute. Seanovi sa nedarí skrotiť Búrliváka. Alex mu radil. Seanovi sa skrotenie podarilo. Terry má novú priateľku Jane. Meg je to jedno. Jodi nechápe, čo na ňom vidí. Frank dal Terrymu ďalšiu pokutu. Harry dal Alexovi vrtuľník. Mark ovalil Nicka. Brick udrel Seana, lebo urazil Becky. Jodi čítala Meg typy na chlapov. Liz sa nedarí spojiť s Nickom. Harry nechce, aby ho rozmaznávala. Claire sa starala o Fénix. Meg sa snažila flirtovať s Terrym. Terry prespal v noci u kamaráta. Sean sa učil šoférovať a spolu s Alexom našli Nickovo prázdne auto. Chystá sa pátračka. Alex ide vrtuľníkom, HarryLiz majú cesty, ClaireTess idú na Wilgul, Meg, BeckyJodi sú pri národnom parku a Sean ostáva na Killarney. Liz nechcela od Tess pomoc. Tess povedala Claire, že Nick bol v meste. Brick sa snažil ospravedlniť Becky za Seanov monokel, ale akosi to nevyšlo. Frank si dáva bacha na Terryho, lebo je bývalý kriminálnik. Mark sa zastavil a chcel vykradnúť Killarney a nakoniec donútil Seana skrotiť a vziať Búrliváka. HarryLiz našli zraneného Nicka. ClaireTess sa zastavili za Nickom. Medzi TessLiz je dusno. Brick zistil, že zmizol Búrlivák a príves. Brick to prišiel povedať BeckyBecky docvaklo, že za to môže Mark. HarryAlex hľadali únoscov vrtuľníkom. Mark chcel zastreliť Alexa. Becky dala KO Markovi a chytila hysák. Dorazil aj Frank. Alex našiel Búrliváka vrtuľníkom, ale nemohol pristáť, tak zavolal Nickovi. Nickovi sa podarilo chytiť Búrliváka. Mark porušil podmienku. Becky hodila reč s Markom. Nick doniesol Búrliváka na Killarney. Brick sa zastavil a dohodol si s Becky rande a pobozkali sa.

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si webové stránky zdarma!Webnode