austrálsky farmársky seriál

2x17 (39) - Blame It On The Moonlight (Môže za to mesiac)

Vrátil sa Alberto a Jodi je v zajatí ľúbostného trojuholníka, medzi ním a Craigom. Opäť je na čase ostrihať ovce a to znamená obrátiť sa na Martyho. Ako sa s týmto vysporiada rodina, ktorú si sem Tess pozvala?...

______________________________________________________________________________________________________

Scenár: Chris McCourt
Réžia: Donald Crombie
Hlavné postavy: Lisa Chappell (Claire McLeod); Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Myles Pollard (Nick Ryan); Jessica Napier (Becky Howard); Rachael Carpani (Jodi Fountain); Sonia Todd (Meg Fountain)
Vedľajšie postavy: Ben Mortley (Alberto Borelli); Luke Ford (Craig Woodland); Stelios Yiakmis (seržant Frank Da Costa) & Jack Finsterer (Marty O'Rourke); Nikki Coghill (Gabi Harding); Peter Cousens (Paul Harding); Brooke Harman (Skye Harding)

Na DR sa budú strihať ovce. So strihačmi prišiel aj Marty. Alberto sa vrátil. Listy od Alberta nedochádzali kvôli Craigovi. Meg je prekvapená z Albertovho príchodu. Tess sa cez webstránku prihlásili hostia, mini rodinka: Paul, Skye, Gabi. Tess im chce pripraviť farmársku pohostinnosť. Hostia sa všade motajú. Marty sa snažil Claire ospravedlniť. Alex skočil na to, že Claire pozvala hostí. Alberto všetko Meg vysvetlil. Paul sa točí okolo Tess. Tess hovorila Nickovi o Paulovi. Claire porovnáva Martyho s Petrom. Claire sa nemôže sprchovať kvôli hosťom. Marty počul Claire spievať si v sprche. Skye sa na vidieku veľmi nepáči. Craig sa bil s Albertom o Jodi. Alberto dal Craigovi K.O. Meg ošetrovala Craiga a odporučila mu stiahnuť sa. Tess chce mať pre hostí všetko perfektné. Claire svojim rečami odpudila hostí od jedla. Becky a Skye kecali na tému Rodičia. Aj Alberto mal inú rovnako ako Jodi Craiga. Jodi sa na Alberta naštvala. Tess zobrala rodičov na nočný výlet o hviezdach. Marty si zašpásoval so Skye. Paul a Gabi chceli Martyho zažalovať. Becky je naštvaná na Martyho, lebo ho považuje za človeka typu „Brian“. Na DR prišiel Frank a Skye mu povedala, že sa len bozkávali. Craig doniesol Jodi listy. Paul a Gabi nepodali sťažnosť. Alberto požiadal Jodi o ruku a Jodi súhlasila. Frank pozval Meg na drink. Meg je zo svadby mimo. Becky pomáhala Skye prekonať problémy. JodiAlberto odišli do mesta. Meg pozvanie prijala. Rodinka odchádza. JodiAlberto bývajú zatiaľ v hoteli.

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si webové stránky zdarma!Webnode