austrálsky farmársky seriál

2x15 (37) - You Can Leave Your Hat On (Klobúk si môžete nechať)

Blízko Drovers sa zastavili striptéri, lenže Jodi ich otrávila pokazeným mäsom a oni potrebujú zohnať peniaze na dobrú vec, takže sa baby snažia nájsť striptérov medzi svojimi priateľmi...

______________________________________________________________________________________________________

Scenár: Robert Dudley & Alexa Wyatt
Réžia: Karl Zwicky
Hlavné postavy: Lisa Chappell (Claire McLeod); Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Myles Pollard (Nick Ryan); Jessica Napier (Becky Howard); Rachael Carpani (Jodi Fountain); Sonia Todd (Meg Fountain)
Vedľajšie postavy: Charlie Clausen (Jake Harrison)Luke Ford (Craig Woodland); John Jarratt (Terry Dodge)Stelios Yiakmis (seržant Frank Da Costa)

Na DR niekto prišiel. Tess sa bojí, že je to vrah. Flinn má pokazené auto. Claire mu ide pomôcť, čo sa Tess nepáči. Tess skúšala volať Franka. V aute boli ďalší štyria muži. Tess ich chcela zastreliť. Sú to striptéri. Meg chcela vidieť ukážku. Jodi je z návštevy happy. Becky im opravovala auto. Alex už striptéra v opilosti robil. Alex trochu pokazil kšeft svojimi kecami. Striptéri potrebujú peniaze pre brata jedného z nich. Frank prišiel kvôli odkazu a kvôli Meg. Tess doniesli 300 kg osiva. Frank chcel, aby Meg svedčila na Terryho súde, ale Meg nechce z osobných dôvodov. Tess má eko-pšenicu, ale DR je chemické. AlexClaire si rozdelili klientov a uvidí sa, kto ich získa viac. Jodi otrávila striptérov pokazeným psím žrádlom. Jodi potrebuje rozniesť letáky. Jodi dostala nápad, ako získať prachy. Treba nájsť nových striptérov. Jodi zlanárila Craiga a Terryho a jedného zdravého striptéra Rowana. Becky zohnala Jaka. Tess skúšala presvedčiť Nicka, ale Nick nesúhlasí. Alexovi, ani Claire to oddelene veľmi neide. ClaireAlex sa zase pohádali, ale Tess ich uzemnila. Tess sa prišla ospravedlniť Nickovi. Nick má jazvy po býkovi, a preto nechce robiť striptíz. Alex je 5. striptér. Jodi robí choreografku. Chlapci sú trochu drevení. Jodi im dala tangá. Rowan sa zamiloval do Meg. Meg je z toho mimo. Je vypredané. AlexClaire začínajú u klientov bodovať. Striptér dostal trému. Dorazila aj Craigova mama. Vyzerá to, že Craig, ani Terry, ani Jake nepôjdu, len Alex. Dorazil aj Nick a pripojil sa. Jodi robila uvádzačku. Striptíz sa vydaril a ženy chytili erotický záchvat. Meg sa rozišla so striptérom. Meg pôjde svedčiť v Terryho prospech. Nick chce pomôcť Tess s eko-hospodárstvom. Žiadny zranený brat neexistuje a peniaze potrebovali na výlet na Bali, čo Jodi trochu vzalo.

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si webové stránky zdarma!Webnode