austrálsky farmársky seriál

2x02 (24) - Through The Looking Glass (Za zrkadlom)

Tess a Alexovi to veľmi neklape, hlavne keď sa na Killarney objaví Alexovo dieťa. Medzi Claire a Petrom sa začína rodiť vzťah, ale neohrozí to Clairin chovný program?...

______________________________________________________________________________________________________

Scenár: David Phillips
Réžia: Robert Klenner
Hlavné postavy: Lisa Chappell (Claire McLeod); Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Myles Pollard (Nick Ryan); Jessica Napier (Becky Howard); Rachael Carpani (Jodi Fountain); Sonia Todd (Meg Fountain)
Vedľajšie postavy: Rodger Corser (Peter Johnson)Fletcher Humphrys (Brett "Brick" Buchanon); Stelios Yiakmis (seržant Frank Da Costa) & Jack, Sam a Emma Rasmus (Roger)

Becky sa bicyklovala a videla králika. Claire zavolala Petrovi, no ozval sa odkazovač. Tess bola sama s Alexom u Ryanovcov. Pred dverami bolo Alexovo dieťa. Králiky jedia Meg mrkvu a Meg ich ide vyhubiť. ClaireMeg nemajú rady odkazovač. Alex hľadal matku. Tess sa starala o dieťa. Alex sa s problémami stará o dieťa. Claire opäť volala, no ozval sa Petr a ona položila. Petr zavolal naspäť. Vojna s králikmi sa nedarí. Tess sa pohádala s Alexom kvôli decku a odišla. Všetky išli vyryť králikov. O decku vie aj Nick. Brick prebalil chlapca. Claire stratila kľúče a hrabala sa v zemi. Petr videl zababranú a špinavú ClaireClaire sa pred ním strápnila. Becky a Meg robia pasce na králiky. Alex prišiel s chorým Rogerom a prerušil vážnu debatu ClairePetra. Claire uistila Petra, že to nie je jej dieťa. Petr šiel za Brave-J-om a Alex vykúpal Rogera. Meg Alexovi s Rogerom pomohla. Petr sa ospravedlnil za bozk a vzťah chce len na pracovnej úrovni. Claire to vzalo. Nick sa staral o Rogera a Alex ho prebalil. Brick chce kopu detí. Becky chcela zachrániť chyteného králika pred Meg, ale Meg z neho chce niečo uvariť. AlexNick debatovali o deťoch. Frank objavil matku, ale Alex nie je otec. Matka len chcela, aby sa oňho Alex postaral. Meg zmizol králik a našla ho u Becky. Meg ho Becky nechala ako domáceho miláčika. Tess dojila Madonnu. Tess sa ospravedlnila Alexovi. Obaja zistili, že im to neklape a rozišli sa. TessClaire majú problémy s chlapmi. Večera na DR skončila tak, že Petr a Claire ostali sami pri stole hlavne kvôli Jodi, lebo naštvala Tess tým, že si myslela, že Alex chcel byť otcom, čo bola nakoniec aj pravda. Petr dal Claire šek. PetrClaire si dali navzájom padáka a dali sa dokopy. Tess ich videla. Becky dala králika na starosť Brickovi.

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si webové stránky zdarma!Webnode