austrálsky farmársky seriál

2x03 (25) - Desperate Measures (Hranica zúfalstva)

Becky bola pri divokých koňoch a niekto na ňu vystrelil. Seanovi sa nepáči práca na Killarney a Tess sa zasa nepáči Petrove rozťahovanie sa...

______________________________________________________________________________________________________

Scenár: Chris McCourt
Réžia: Lewis Fitz-Gerald
Hlavné postavy: Lisa Chappell (Claire McLeod); Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Myles Pollard (Nick Ryan); Jessica Napier (Becky Howard); Rachael Carpani (Jodi Fountain); Sonia Todd (Meg Fountain)
Vedľajšie postavy: Rodger Corser (Peter Johnson)Fletcher Humphrys (Brett "Brick" Buchanon); Richard Wilson (Sean Howard); Catherine Wilkin (Liz Ryan) & Deborah Kennedy (Cathy Cronin)

Becky bola pri divokých koňoch a niekto na ňu vystrelil a spadla z koňa a omdlela. Becky sa prebrala. Nick povedal Tess o divokých koňoch. Liz odviedla Jodi na Killarney. Alex sekíruje Seana. ClairePetr stretli Brianovu ženu Cathie. Jodi bola unesená z luxusu na Killarney a Liz ju učila bontón. Claire súhlasila ohľadom divokých koní s Petrom a nie s Tess. Alex a Brick sa leteli pozrieť na kone, ale Becky nezbadali. Becky kone skoro udupali. AlexBrick videli MegTess ako sa kone snažili zachrániť. Alex sa pohádal s Tess. Jodi udrel luxus na mozog. Beckyn kôň sa vráti sám. Všetci ju hľadali. Meg našla Becky. Alex odletel s Becky. Tess vadí, že Petr lezie do pracovne. ClaireTess sa pohádali. Alex doviezol Becky živú a zdravú Sean vystrašil Becky a ostal u nej. Becky niekto sledoval. Jodi je zase na Killarney a Meg vadí Liz. Tess sa snažila Claire o divokých koňoch presvedčiť, ale nakoniec šla za Nickom. Liz učila Jodi tancovať, ale radšej to nechala na Nicka. Sean vyskakoval na  Alexa a ho nechtiac zhodil do fúrika. Nick nakoniec šiel s Tess za koňmi. Sean odišiel na Alexovej motorke. Meg hodila Becky na cestu, kde čakala na Boba. NickTess chytili zopár koní. Petr odišiel do Adelaide. Becky musela chtiac-nechtiac nastúpiť ku Cathie a Sean ich videl. Brick vyrazil na motorke za Seanom. Sean prenasledoval Becky a Cathie. Cathie hovorila Becky, čo prežíva. Seanovi došiel benzín. Cathie chcela vtedy Becky zastreliť.  Brick dohonil Seana a šli spolu za Becky a Cathie. Cathie o „tom“ všetko vedela a dáva si to za vinu. Becky sa podarilo vystúpiť a bola O.K. Medzi ClaireTess je to O.K. Claire je vážne zamilovaná do Petra. AlexSean sa udobrili. Jodi stále baží po luxuse. Brick poslal Becky kvety zo záhonov Ryanovcov a Liz si myslí, že to bol Alex.

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si webové stránky zdarma!Webnode