austrálsky farmársky seriál

2x08 (30) - The Bridle Waltz (Valčík pre zronenú nevestu)

Tess sa medzi Claire a Petrom cíti zbytočná a zvažuje ponuku Simona a Briony opäť odísť do mesta za bistrom. Aj keď sa Claire strašné správy dozvedela, Tess v odchode nezabránila...

______________________________________________________________________________________________________

Scenár: Robert Dudley & Alexa Wyatt
Réžia: Karl Zwicky
Hlavné postavy: Lisa Chappell (Claire McLeod); Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Myles Pollard (Nick Ryan); Jessica Napier (Becky Howard); Rachael Carpani (Jodi Fountain); Sonia Todd (Meg Fountain)
Vedľajšie postavy: Catherine Wilkin (Liz Ryan)Marshall Napier (Harry Ryan)Rodger Corser (Peter Johnson); Luke Ford (Craig Woodland); John Jarratt (Terry Dodge); Stelios Yiakmis (seržant Frank Da Costa)

ClairePetr mali romantickú večeru. Jodi bola z tej romantiky mimo. Petr daroval Claire náhrdelník s rubínom. Jodi si myslí, že Petr chce požiadať Claire o ruku. Petr musí na pár dní odísť, aby vyriešil pár vecí. Terry má problémy s Harrym. Liz sa stará s jedlom o AlexNicka. Meg, JodiTess sú z ClairePetra na ihlách, len Becky sa to nepáči. Becky vyzvedala kam Petr vypadol. Becky hľadala Petrovu poštu u Craiga a zistila, že býva v Queenslande. Jodi sa snažila dohovoriť s Craigom rande. Becky volala do Queenslandu a zdvihla Petrova žena. Becky hľadala pomoc u Jodi na otázku: Čo by robila, keby ju niekto podvádzal? Claire si skúšala svadobné šaty a Tess ju načapala. Meg chýba Terry. Jodi si myslí, že ju Craig podvádza. Becky šla za Harrym a snažila sa ho presvedčiť, aby to Claire povedal on. Becky neuspela. Liz všetko vysvetľovala AlexoviNickovi. Medzi Ryanovcami je dusno. Liz sa snažila presvedčiť AlexaNicka, aby sa vrátili. Jodi obvolávala kamošky kvôli Craigovi. Simon volal Tess, že majú plno. Tess odíde do mesta pomáhať. Tess sa nechce pliesť ClairePetrovi do cesty. Claire si myslí, že Becky ide o zvýšenie platu. ClaireBecky našli termitisko. Liz pomáha chlapcom aj s praním. AlexNick objavili 2 Harryho kravy. Jodi zaútočila na Craiga. Tess hľadala nový domov pre Madonnu u Nicka a povedala mu, že odchádza. Alex vytiahol 1 kravu zo šachty. Tess odniesla Harrymu kravy. Craig všetko vysvetlil Jodi. Claire bude musieť tancovať s Petrom valčík. Harry zistil, že mu kravy vytiahli AlexNick s wilgulskej šachty. Harry sa prišiel poďakovať na Wilgul. Harry povedal AlexoviNickoviPetrovi. Becky dala Claire číslo do Queenslandu. Claire vrieskala na Becky. Meg doniesla Terrymu ponožky, čo našla pod posteľou, ale sú Kevinove. Tess sa rozlúčila s Jackom. AlexNick to chceli zavolať Claire, ale neveria Harrymu a nevedia čo majú robiť. Claire šla na Wilgul, ale zistila, že to AlexNickom vedia a chytila hysák a odišla. Potom volala do Queenslandu a najprv sa ozvala Petrova žena a potom Petr. Tess povedala Claire, že ponuku SimonaBriony prijala. Tess dala Claire kameň a s každým sa rozlúčila. Nick sa snažil Tess zastaviť.

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si webové stránky zdarma!Webnode