austrálsky farmársky seriál

2x06 (28) - A Dry Spell (Obdobie sucha)

Nastalo obdobie sucha, keď kravám treba pomáhať žrať. Snaží sa o to aj Kevin, aj keď to dobre nedopadne a kvôli nemu sa začnú problémy medzi Brickom a Becky...

______________________________________________________________________________________________________

Scenár: Chris Phillips
Réžia: Donald Crombie
Hlavné postavy: Lisa Chappell (Claire McLeod); Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Myles Pollard (Nick Ryan); Jessica Napier (Becky Howard); Rachael Carpani (Jodi Fountain); Sonia Todd (Meg Fountain)
Vedľajšie postavy: Catherine Wilkin (Liz Ryan)Fletcher Humphrys (Brett "Brick" Buchanon)Rodger Corser (Peter Johnson); Luke Ford (Craig Woodland); John Jarratt (Terry Dodge)Richard Healy (Kevin Fountain)

Meg sa snaží dovolať Terrymu. Kevin má prácu na lodi pre všetkých troch. Jodi je nadšená, ale Meg je trochu mimo. Meg nakoniec súhlasila. Jodi sa neodhlási z Miss Gungellan. Je strašné sucho a treba donútiť kravy jesť aj suchú trávu preto im Claire, TessBecky pripravili zmes. Má začať pršať. BeckyBrick si upresnili okolnosti schôdzky. Petr nemá čas a Claire má dokonca šaty. Jodi má super šaty. Meg sa snažila Terrymu všetko vysvetliť, lebo ju načapal s Kevinom pri šaškovaní. Becky nepôjde na ples, lebo nemá vhodné šaty. Meg povedala ClaireKevinových plánoch. Tess sa to nepáči. Tess našla žabu a tiež nemá partnera na ples. Jodi sa nevie dočkať cesty a zanedbáva Miss. Jodi povedala Terrymu o ceste a Terry Jodi pripomenul, že Miss má ročné povinnosti. Terryho Megin odchod zobral. Tess doniesla Becky šaty. Kevin dal kravám močovinu pre dažďom. Terry varoval Kevina, aby neublížil Jodi. Tess maľovala Becky a Claire. Všetky, až na Jodi, ktorá šla s Kevinom na súťaž, išli vyčistiť žľaby od močoviny, ktorá sa s vodou mení na jed. Claire si zničila make-up. Dorazil Petr. Jedna teľa objavilo vedierko od močoviny. Becky čaká na Bricka. Brick objavil teliatko a zachránil ho, ale nestihol prísť po Becky. Becky šla na ples sama. Jodi vyzerá skvele. Videli ju Craig, Terry a dorazila aj Meg, ale bez foťáku a Terry jej požičal svoj. Liz na všetko dávala pozor. Dorazili aj kovboji AlexNick. Jodi bola skvelá a nakoniec vyhrala, ale sa vzdala titulu kvôli MegKevinovi. Liz bola v šoku. Alex nakoniec tancoval s misskou, ako každý rok. O Tess sa bilo veľa tanečníkov. Nick tancoval s LizJodiKevinomTerrym a zabudla na Craiga. Craig sa začal točiť okolo Becky. BeckyCraig  si to vonku rozdali a načapal ich Brick. Becky odtiaľ vypadla a stratila črievičku. Kevin nemá prácu istú a Meg nechce vstúpiť do tej istej neistej rieky. Brick prišiel za Becky, ale Becky nechcela počúvať výhovorky. Brick doniesol Becky topánku. Všetci sú radi, že Meg ostáva. Meg nechce pustiť Jodi samú s Kevinom a povedala jej o ňom všetko, ale Jodi jej neverí. Jodi trepala Kevinovi o super živote na jachte. Kevin sa v noci pakoval a Meg ho načapala. Jodi sa zobudila a všetko zistila. Kevin opäť opúšťa Meg aj Jodi.

_______________________________________________________________________________________

Screenshoty:

australiantelevision.net/mcleod/galleries/206.html

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si webové stránky zdarma!Webnode