austrálsky farmársky seriál

2x19 (41) - The Best Of Enemies (Najlepší nepriateľ)

Clairina stará, ale nie dobrá známa Sandra sa objaví na dražbe a Clairine kravy sú vyradené z dražby. Tess sa napriek Clairiným obavám snaží o spriatelenie so Sandrou, lenže následne zmiznú aj neoznačené teľatá...

______________________________________________________________________________________________________

Scenár: David Phillips
Réžia: Robert Klenner
Hlavné postavy: Lisa Chappell (Claire McLeod); Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Myles Pollard (Nick Ryan); Jessica Napier (Becky Howard); Rachael Carpani (Jodi Fountain); Sonia Todd (Meg Fountain)
Vedľajšie postavy: Ben Mortley (Alberto Borelli)Marshall Napier (Harry Ryan)Charlie Clausen (Jake Harrison); Stelios Yiakmis (seržant Frank Da Costa); John Jarratt (Terry Dodge); Inge Hornstra (Sandra Kinsella)

Opäť je dražba. Tess spoznala Sandru, Clairinu bývalú spolužiačku. Claire nie je zo Sandry happy, lebo ju nenávidí. Jodi dostala padáka z kaderníctva, ale klamala ClaireTess, že je OK. Tess vyzvedala, čo je medzi ClaireSandrou. Sandra je obľúbená. Sandra raz pri jednej súťaži podlo vyradila Claire, pretože odstrihla chvost kobyle a podozrenie padlo na Claire. Jake doniesol Becky boxerské rukavice. Becky boxovala do Roya.  Alberto má problém s prácou. Harry, AlexMeg pôjdu na súd svedčiť v prospech Terryho. Jodi sa Albertovi priznala. Niekto dal Clairiným kravám žrať pred dražbou a teraz majú inú váhu. Claire zaútočila na Sandru. Claire chytá hystéria a paranoja. Tess sa snažila so Sandrou pokecať. Sandra to povedie pred súd. Claire sa nechce ospravedlniť Sandre. Terry si prišiel pokecať s Meg, lebo Frank o nej povedal kompliment. Sandra sa zastavila na DR a udobrila sa s Claire. Teľatá chceli značkovať až ráno, ale niekto ich v noci ukradol aj s Madonniným Roccom. Meg podpichovala Becky kvôli boxu. AlexClaire leteli vrtuľníkom a objavili teľatá u Sandry. Alex Claire neverí. Tess objavila Rocca. Zákon je na Sandrinej strane. Teľatá sú označené len Sandrou. TessNick doniesli Madonnu k plotu a Rocco ju spoznal. Zastavila sa tam Sandra. JodiAlberto idú robiť párty, aby ukázali, že všetko je OK. Becky nevie čo je s Brickom. Aj Jake dostal kopačky kvôli diaľke. Teľatá sa idú ukradnúť zasa. Meg pozvala na hostinu Franka. Jake vzal Harryho nákladiak. Alex bol so Sandrou na večeri, aby bola mimo akcie. K Becky, ClaireTess sa pridal aj Nick. Terry prerušil večeru AlexaSandry poznámkou o nákladiaku. MegFrank dorazili na hostinu. Sandra ušla v Alexovom aute a AlexTerryho káre. Terry sa zastavil u Jodi, aby varoval Nicka. Alex dorazil ako prvý k akcii. Terry povedal o všetkom Meg. Sandra ich chcela odstreliť. K Jodi prišli aj Becky, TessClaire. Sandra zavolala Franka. Frank chce urobiť test DNA. Sandra prenechala kravy DR. Becky vrátila Jakovi rukavice. Tess pribrzdila vzťah s Nickom, čo sa Nickovi veľmi nepáči.

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si webové stránky zdarma!Webnode