austrálsky farmársky seriál

2x10 (32) - Home Is Where The Heart Is (Domov je tam, kde ťa tiahne srdce)

Simon sa snažil Tess zabrániť v odchode mazaním mailov z Drovers, ale Tess sa aj tak dozvedela, čo sa deje a uvedomila si, že domov je tam, kde ťa tiahne srdce...

______________________________________________________________________________________________________

Scenár: Ysabelle Dean
Réžia: Chris Martin-Jones
Hlavné postavy: Lisa Chappell (Claire McLeod); Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Myles Pollard (Nick Ryan); Jessica Napier (Becky Howard); Rachael Carpani (Jodi Fountain); Sonia Todd (Meg Fountain)
Vedľajšie postavy: Catherine Wilkin (Liz Ryan)Marshall Napier (Harry Ryan)Rodger Corser (Peter Johnson)John Jarratt (Terry Dodge); Alexandra Davies (Briony Masters); Murray Bartlett (Simon Birch)

Claire spomínala s Royom na Petra. Kaviareň je plná vďaka Tess. Meg sa starala o Lysku, lebo Claire je teraz všetko jedno. Meg zavolala doktora. Claire má zlomené srdce a problémy so spaním. Claire dostala tabletky a Becky dostala už tretí krát padáka. Jodi posiela Tess maily. Meg ide variť indickú kuchyňu. Simon vymazal všetky došlé maily. Nickovi prišli samé účty. Nick oprášil starodávne sedlo. Jodi India nechutila. Kaviareň vynáša. Briony sa cíti odstrkovaná. Tess spomínala na DR. Simon, TessBriony vyrazili do klubu. Claire chce predať DR. Jodi, BeckyMeg si myslia, že kupec sa tak ľahko nenájde. Claire šla za Harrym. Harry ponuku prijal. Terry doniesol AlexoviNickovi veci a povedal im novinku. Claire sa dohodla s Petrom na odvoze koní. Alex zasa prišiel naštvaný za Harrym. Jodi sa snaží zastihnúť Tess. Jodi volala Simonovi. Simon nepovedal Tess o telefonáte. Jodi kecala s Terrym o terajšej situácií. Claire dala písomné odstúpenie z kontraktu Petrovi. Jodi napísala Tess ako Brad Pitt. Tess všetko zistila a kričala na Simona. Briony jej dala prachy na cestu a Tess odišla. Tess nikto na DR nevítal. Tess utešovala Claire. Becky, JodiMeg uvítali Tess. Tess zistila všetky novinky a šla za Harrym. Alex sa v Harrym zmýlil. Tess dosiahla, že Harry DR nekupuje a doniesla Jackov stôl. Claire je stále mimo. AlexNick majú osobné problémy. Alex si uvedomil, že patrí na Killarney. Alex odišiel z Wilgul. Terry sa zastavil za Meg. Tess si prišla po Madonnu a Nick jazdil, ale ešte mu to veľmi neide. Lyska rodila a Tess k nej dotiahla Claire. Lyska porodila kobylku. Tess jej dala meno Fénix.

_______________________________________________________________________________________

Screenshoty:

australiantelevision.net/mcleod/galleries/210.html

 

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si webové stránky zdarma!Webnode