austrálsky farmársky seriál

2x01 (23) - The Drovers Connection (Droverská spojka)

Z Tessinho konope vďaka teenagerom vznikla marihuana. Žeby za to mohol brat Becky Sean, ktorý sa objavil na Drovers a potrebuje jej pomoc. Alex a Nick chcú naučiť Tess strieľať...

______________________________________________________________________________________________________

Scenár: Chris Hawkshaw & Susan Smith
Réžia: Robert Klenner
Hlavné postavy: Lisa Chappell (Claire McLeod); Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Myles Pollard (Nick Ryan); Jessica Napier (Becky Howard); Rachael Carpani (Jodi Fountain); Sonia Todd (Meg Fountain)
Vedľajšie postavy: Rodger Corser (Peter Johnson)Richard Wilson (Sean Howard); Stelios Yiakmis (seržant Frank Da Costa) & Christopher Hobbs (Greg Watson); Martin Levenberger (Steve)

Tess ukazovala Alexovi staré fotky konope. Alex neberie Tess vážne a Tess sa na neho hnevá. JodiBecky hrali scrabble. Beckyn brat Sean ušiel z domu. Tess už má konopné pole. Nick jej ukazoval ako zistí, že má ilegálne konope. Alex sa smial zo strašiaka. Klokany žerú Tess konope. Sean bude môcť prespávať na DR. BeckyJodi odprevadili Seana na cestu do mesta. Claire sa pripravuje na Petra. Peter spacifikoval Clairino jazdenie. NickAlex učili Tess strieľať na plechovky a Tess vystrašila chlapca Steva, ktorý jej berie konope. BeckyTess pripravovali plagát pre teenagerov: Hemp Not Dope. Jodi šla na nákup a videla Seana hádať sa so Stevom. Sean má problém s políciou. Becky je naštvaná na nového seržanta Franka. Lyska má infekciu. Claire šla po lieky a utekala pred Petrom, aby sa nedozvedel o infekcii. Peter založil fanclub Claire McLeodovej. Jodi povedala Tess o tom, že Sean sa snaží ilegálne predávať Tessine konope a tak naňho čakali v poli. Meg pred Terrym skrýva alkohol. Peter prišiel za Claire a Lyskou a pobozkal Claire. Tess a Jodi načapali Seana. Jodi zistila, že Tess pestuje aj marihuanu. Lyska je O.K. Frank otravoval Alexa a Nicka. Marihuana je pozbieraná. Jodi to chcela povedať Becky, no Sean jej povedal inú verziu, no Becky prišla aj tak na to, že klame. Marihuanu pálili. Prišiel Frank a spolu s Claire zacítili marihuanu. Becky kryla Seana, no Frank šiel Seana hľadať. Seana chytili chalani, ktorí od neho chceli drogy. Becky sa pohádala s Jodi a šla zničiť konope. Alex sa z toho smial. Frank robil problémy aj Terrymu. Terry si to s Meg vyjasnil. Tess si to ujasnila s Becky. U Becky je Sean. Frank zatkol Seana. Sean bude robiť verejnoprospešné práce s Alexovou pomocou. Becky sa udobrila aj s Jodi pri scrabble.

 

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si webové stránky zdarma!Webnode