austrálsky farmársky seriál

2x14 (36) - Brave J

Medzi Alexom a Claire dochádza k súboju o Brave J-ea. Claire nemôže tak ľahko zabudnúť na Petra, ktorý dokonca podal žiadosť o rozvod. A nakoniec vznikne nový párik, aj keď len obchodný...

______________________________________________________________________________________________________

Scenár: Louise Crane
Réžia: Karl Zwicky
Hlavné postavy: Lisa Chappell (Claire McLeod); Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Myles Pollard (Nick Ryan); Jessica Napier (Becky Howard); Rachael Carpani (Jodi Fountain)
Vedľajšie postavy: Charlie Clausen (Jake Harrison)Marshall Napier (Harry Ryan)Rodger Corser (Peter Johnson)

ClaireTess sa naháňali na koňoch. Tess zakladá chovný program s alpakami. Petr zmluvu na chovný program Harrymu, čo sa Alexovi nepáči. Tess sa snaží vojensky povzbudiť Claire, ktorá si ide po Brave J-ea. Claire pokračuje v tréningu. Jodi pomáhala Becky s čítaním záznamov o krmive. Tess skočila za Nickom, aby postavili miestnosť na oplodňovanie lám. Aj Harry má záujem o Brave J-ea. Claire zistila, že Alex má byť nový tréner a naštvala sa na Petra aj na Alexa a odišla. Alex šiel za ňou. Harry uistil Stana, že dohoda platí. Alex sa snažil vytlačiť z cesty Claire, aby zastavila. ClaireAlex sa pohádali. Alex pomáhal Nickovi s nakladaním materiálu na stajňu a opisoval mu situáciu s Claire. Petr sa zastavil na DR. Petr požiadal o rozvod, ale Claire je Petr ukradnutý, ale stále má náhrdelník s rubínom. Nick si pokecal s Petrom. Claire vyletela na Becky kvôli zápisom. Becky nechce povedať Claire, že nevie čítať. Alex nechce podpísať zmluvu, aby neprišiel o priateľov, čo sa o Harrym povedať nedá. Claire ide do mesta za Petrom. Petr chce dať výpoveď. ClairePetr sa vyspali, ale Petr nebol ráno v posteli a Claire sa bojí, žeby to mohol robiť často a byť s inou, keďže to urobil svojej žene. Claire nedokáže Petrovi odpustiť. Claire dáva prednosť ovciam pred lamami. Becky objednala inú značku na výplach. Claire ničila všetko, čo s Petrom postavila. TessNick postavia aj prenosnú ohradu pre lamy. Claire si šla zajazdiť a Tess šla za ňou. Ruth sa kvôli Jackovi skoro otrávila práškami, keď mala Tess jedenásť. Alex nechce podpísať zmluvu, aby nezradil Claire. Harry odmietol Petra kvôli Claire. Becky poplietla dávkovanie a s ovcami to vyzerá zle. Claire má šancu trénovať Brave J-ea a poďakovala sa za to Alexovi. Becky všetko Claire ukázala. Ovciam je len zle. Claire stratila v Becky dôveru. Becky sa jej priznala s dyslexiou. Claire nemôže byť trénerom, lebo keby sa jej niečo stalo Stan by nemal zasa trénera. Na DR dorazil Ronaldo aj Alex. Alex a Claire budú spoločne viesť chovný program. Claire bude tréner a Alex to bude istiť financiami. AlexClaire získali kontrakt a Harry je z toho v šoku. AlexClaire sú oficiálne obchodní partneri. Nick to všetko nevediac istí, lebo radil Alexovi, aby sa odtrhol od starého. Claire dala Becky knižky, z ktorých sa učila čítať. Becky nedostala padáka. AlexClaire sa ohadzovali. Petr sa mieni odplatiť Claire, pretože spojenie s Alexom považuje za pomstu.

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si webové stránky zdarma!Webnode