austrálsky farmársky seriál

5x22 (128) - If You Build It (Zasaď strom)

Drovers a Killarney bojujú s veľkým suchom. So Charlotte sa začnú zbližovať Sandra aj Rob. A objaví sa aj chlap z Robovej minulosti, čo Jodi ešte viac
presvedčí, že Rob je gay....

_________________________________________________________________________________________________________________________________

Scenár: Gulia Sandler
Réžia: Arnie Custo
Hlavné postavy: Aaron Jeffery (Alex Ryan); Simmone Jade Mackinnon (Stephanie "Stevie" Hall); Rachael Carpani (Jodi Fountain)Michala Banas (Kate Manfredi); Brett Tucker (Dave Brewer); Jonny Pasvolsky (Rob Shelton); Sonia Todd (Meg Fountain)

Vedľajšie postavy: Inge Hornstra (Sandra Kinsella); Brooke, Kaitlyn a Thalia Stacey-Clark (Charlotte McLeod) & John Atkinson (Roger McIvor)

Sandra dostala krabicu a je z nej mimo. Kravy z DR zničili plot na Killarney a pijú ich vodu a Sandre to vadí. Sandra to prišla povedať Stevie, ktorá sadila s Jodi  a Kate eukalypty pre Rose. Stevie má problém s vodou. Stevie chce vykopať drenážnu jamu. Stevie Sandru uistila, že čoskoro zaprší, lebo ona dúfa v dážď kvôli eukalyptom. Stevie nakázala Jodi a Kate skontrolovať trubky. Rob prihnal ich kravy. Kate povedala Robovi, že Sandra robí stretnutie pre ženy zo spolku. Alex sa stará o Charlotte a Dave mu pomáha. Robovi sa Charlotte nepáči. Stevie zastavila Sandru vlastným telom, lebo chcela kopať drenážnu jamu, aby odviedla vodu z kopca, ale farmári, ktorí sú závislí na vode z potoka, by tak boli v koncoch, vrátane DR. Jodi napadlo, že Rob je gay. Alex sa snažil dohovoriť Sandre a nakoniec jej zobral kľúče. Ženy Sandru bojkotujú a na obed s ňou prídu len Jodi a Kate. Stevie a Kate podvádzali v ťahaní ceruziek, kvôli sprche a Jodi prehrala a naštvaná sa šla osprchovať ku chalanom a pozrela si Robovu  izbu, kde si len potvrdila, že je gay. Rob skoro Jodi načapal v sprche a Jodi ho počula telefonovať s Rogerom. Sandra dala krabicu do smetí, ale objavila sa späť na stole a Sandra ju zahodila. Sandra musela držať Charlotte a rozprávala sa s ňou. Jodi povedala Kate o Robovi a rozhodla sa ho sledovať. Jodi vie, aké má Rob oči. Rob a Roger sa stretli na opustenej farme a rozprávali sa v aute a Jodi a Kate ich stále špehovali. Sandra klamala Harrymu, že má na obede baby zo spolku, ale nemala tam nikoho. Stevie sa ospravedlnila stromčeku, že nevyrastie. Dave povedal Alexovi o Jodinom podozrení. Ohradu použili pod telku. Charlotte sa hrabala v Robových veciach a Rob sa bál, že mu zjedla prsteň a vyletel na ňu. Dave ho našiel. Jodi a Kate hovorili Stevie ako sledovali Roba a že ich počúvala pakobra. Začalo pršať a všetky sa radovali. Sandre dážď zničil celú prípravu na obed a utešovala sa šampanským. Rob si pokecal s Alexom. Sandra sa celú noc pozerala na krabicu a ráno ju chcela prejsť, ale nefungoval jej stroj. Krabica je od Sandrinej mamy. Opustila Sandru a ona to dokázala prežiť a vie, že ju v krabici čaká list, v ktorom ju bude prosiť o odpustenie. Stevie ju upokojovala. Mama Sandru opustila, keď mala 5, kvôli inému chlapovi a Sandra jej nechce odpustiť. Stevie Sandre dohovorila a Sandra krabicu otvorila. Bol v nej šál a fotky. Rob dal Charlotte darček - synove autíčko. Rob nechcel povedať Alexovi nič o svojej rodine. Rob našiel Jodinu sponku v kúpeľni a prišiel jej ju vrátiť. Stevie zavolala Rose a povedala jej, že pre ňu zasadila eukalypty.

Kontakt

Martin "Krny" Krnáč

2krny2@azet.sk

Vyhľadávanie

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode