austrálsky farmársky seriál

5x03 (108) - Rules Of Engagement (Pravidlá rozchodu)

Meg sa vrátila, aby pomohla Tess zvládnuť ťažké chvíle. Jodi a Luke budú súťažiť v automobilových závodoch proti Gregovi. Harrison a Sally sa vracajú do mesta...

____________________________________________________________________________________________________

Scenár: Kym Goldsworthy
Réžia: Steve Jodrell
Hlavné postavy: Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Myles Pollard (Nick Ryan); Simmone Jade Mackinnon (Stephanie "Stevie" Hall); Rachael Carpani (Jodi Fountain)Michala Banas (Kate Manfredi) Sonia Todd (Meg Fountain)

Vedľajšie postavy: Kathryn Hartman (Sally Clements); Dean O'Gorman (Luke Morgan)Alicia & Connor Randall (Harrison Nicholas Ryan); Henry Nixon (Greg Dawson)

Jodi skúšala Lukovo závodné auto. Lukov súper bude Greg, Jodin spolužiak zo základnej. Jodi si užíva jazdenie aj na normálnej ceste a preto trúbila a predbiehala Meg. Meg sa vrátila kvôli Tess a Nickovi, lebo jej Jodi volala. Meg sa zvítala s Jodi aj s Terrym. Terry urobí pre Meg večeru. Luke sa odsťahoval od Terryho. Meg tancovala brušné tance a Jodi jej povedala o svojom a Katinom tetovaní. Nick a Tess si už nevolajú. Alex sa do toho snaží Nicka donútiť, ale Nick chce dať Tess priestor. Kate ich situáciu nechápala a Stevie jej to vysvetlila. Tess chce mať namiesto drôteného plota ekologickú kamennú stenu. Bude robiť hranicu so Sally. Meg sa zvítala s Tess a urobila pre všetky piknik. Tess veľa neje. Terry urobil na večeru kura na marhuliach. Meg kúpila Jodi tričko. Meg sa nepáči, že Luke vráža peniaze do svojho auta a Jodi utráca za oboch, pretože ak Luke vyhrá závod pôjdu na dovolenku do päťhviezdičkového hotela na Zlaté pobrežie. Meg vadí Jodin spôsob života a Terry ju upokojil. Stevie počula ako si Tess trénuje odkaz pre Nicka. Stevie sa snažila pozvať Tess na párty vo dvojici, ale skončila s Alexom a obaja chcú dať Nicka a Tess dokopy. Meg začína šéfovať Terryho bistru. Stevie aj Alexovi naraz došiel benzín. U Terryho sa zastavila aj Sally a Meg spoznala Harrisona. Tess videla Nicka akurát, keď vychádzal s Harrisonom. Greg predbehol Luka v kvalifikácii. Luke vsadil všetky Jodine prachy na to, že bude vo finále a porazí Grega. Jodi sa s Lukom pohádala kvôli peniazom a snažila sa dostať peniaze od Grega. Lukovi praskla pneumatika, mal haváriu a vykĺbil si rameno. Terry mu musí opraviť auto do dvoch hodín a Jodi mu povedala o stávke. Meg ošetrila Luka. Luke uistil Meg, že Jodi miluje a že jej neujde. Tess buzerovala Kate. Kate si natiahla sval a spolu so Stevie sa vykričali na Tess. Stevie odvezie Kate do nemocnice. Tess volala Sally a požiadala ju o pomoc, ale ona sa lúčila s Nickom. Tess zbúrala stenu a Meg ju utešovala. Tess a Nick sa nemohli k tomu druhému dovolať. Jodi pôjde namiesto Luka, čo sa Meg vôbec nepáči. Prišla aj krivkajúca Kate. Gregovi sa nepáči, že pôjde Jodi. Meg popriala Jodi veľa šťastia. Jodi prehrala, lebo mala technické problémy. Greg si po výhre veľa dovoľoval, ale Meg ho schladila. Medzi Jodi a Lukom to trochu škrípe. Terryho bistro prekvitá. Nick a Tess sa stretli v bistre. Sally a Harrison odídu o pár dní do mesta. Vonkajšie bistro bolo skvelé, ale bol tam smrad od dobytka.

Kontakt

Martin "Krny" Krnáč

2krny2@azet.sk

Vyhľadávanie

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode