austrálsky farmársky seriál

5x18 (124) - Taking Flight (Vtáčia výprava)

Dave a Kate súťažia spolu vo vtáčej súťaži. Alex musí odviezť Sandru, ktorá má ruku v sadre. Harry má narodeniny. Rob bude musieť zastreliť svojho psa...

_________________________________________________________________________________________________________________________________

Scenár: Sally Webb
Réžia: Chris Martin-Jones
Hlavné postavy: Aaron Jeffery (Alex Ryan); Simmone Jade Mackinnon (Stephanie "Stevie" Hall); Rachael Carpani (Jodi Fountain)Michala Banas (Kate Manfredi); Brett Tucker (Dave Brewer); Jonny Pasvolsky (Rob Shelton)

Vedľajšie postavy: Inge Hornstra (Sandra Kinsella); John Jarratt (Terry Dodge)Marshall Napier (Harry Ryan)Reece Horner (Nat); Daniel Whyte (policajt Dan Nugent)

Tess poslala e-mail. Stevie urobila všetko okrem presťahovania sa do domu. Jodi nepôjde na súťaž s Kate, lebo sa vo vtákoch nevyzná. Pomiešali sa ovce z DR a Killarney. Prišiel pomáhať Rob. Robovi sa nepáči, že ovce neizolovali, lebo sa bojí nejakej nákazy. Stevie sa ho snažila uistiť, že ich ovce sú OK. Alex zvezie Sandru, má poranenú ruku. Sandra mieri do Fisheru. Harry má narodeniny. Kate sa Robov prístup páči. Kate zistila, že ovce z DR majú parazity. Stevie to nechce povedať Robovi, aby ho nemusela počúvať. Musia celé stádo umyť. Medzi Kate a Davom je dusno. Pupp, Robov pes vrčal na Turba. Vlaky neidú, autobus je plný a Sandra sa nemá ako dostať do Fisheru. Vtáčia súťaž začína v Terryho bistre. Prihlásil sa Dave a snaží sa spojiť s Kate. Alex Sandru zavezie do Fisheru a bude môcť pásť svoje stádo na Kinsellas. Rob a Stevie hnali ovce tou istou cestou a Stevie povedala Robovi o parazitoch. Kvôli autu sa pomiešali a Stevie a Rob sú na seba naštvaní. Dave sa stále snaží spojiť s Kate. Rob bol chvíľu hasičom a Jodi ho pozvala do zboru. Alex sa zastavil na cik-pauzu a Sandru okakal vták. Na Harryho zaútočil Pupp a jemu sa nepáčilo, že sa ovce pomiešali. Sandra donútila Alexa pridať a zastavil ich policajt. Sandra dostala vraj pokutu za parkovanie. Kate sa kvôli vtákom dostala na Killarney a videla ako Rob zastrelil Puppa. Kate to povedala Jodi a Stevie. Rob Puppa zakopal. Dave spadol zo stromu. Dave by chcel byť kakadu a Kate červienka. Kate a Dave sa kvôli porazeniu súperov spojili. Rob sa ospravedlnil Stevie a povedala mu, že vie o Puppovi. Rob si vybíjal zlosť do boxerského vreca. Rob hájil DR a preto nedostal výplatu. Stevie stále odsúva sťahovanie do veľkého domu, ale nakoniec sa tam presťahovala a Tess jej tam nechala odkaz, aby sa cítila ako doma.. Sandra sa upravovala počas Alexovej jazdy. Alex zistil, že Sandra nemá nič s rukou. Dave a Kate si skvele užívajú. Sandra mala ruku v sadre, lebo nemohla šoférovať, lebo ju policajt nachytal pod vplyvom alkoholu za volantom. Sandra šla do Fisheru na súd a nechce, aby to vedel Harry. Dave a Kate viedli, ale čakali ešte na 1 skupinu. Jodi doniesla Kate cenu útechy. Harry dal Stevie účet za deratizáciu. Kate sa snažila Havraniu partiu u Terryho diskvalifikovať. Stevie sa na Roba vykričala. Predaj oviec Harrymu nevyšiel. Rob musel Puppa utratiť, lebo bol chorý. Sandra povedala Alexovi, že Harry mu dohodol chov s Neilom, aby sa vykrútila z dohody. Dave a Kate skoro vyhrali. Dave Havranej partii vypustil gumy. Kate sa priznala a boli diskvalifikovaní. Kate a Dave majú 2-ročný zákaz v súťaži, ale medzi nimi je to O.K. Alex donútil Sandru v celej krčme nahlas zablahoželať Harrymu k narodeninám. Sandra doniesla tortu a Harry Alexa zjazdil, že mu nič nedal. Stevie šla za Robom a videla na Robovej posteli detskú kresbu a ospravedlnila sa mu. Jodi a Kate sa snažili dostať zo Stevie, čo vie o Robovi. Stevie nemohla zaspať a ostala s Turbom dole.

Kontakt

Martin "Krny" Krnáč

2krny2@azet.sk

Vyhľadávanie

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode