austrálsky farmársky seriál

5x12 (118) - The Pearl (Perla)

Luke preváža kradnutý tovar. Stevie a Kate sa snažia presvedčiť Jodi, že Luke v niečom ide, ale Jodi Lukovi slepo verí. Luka začína vyšetrovať aj detektív a preto bude musieť nakoniec odísť...

_________________________________________________________________________________________________________________________________

Hlavné postavy: Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Myles Pollard (Nick Ryan); Simmone Jade Mackinnon (Stephanie "Stevie" Hall); Rachael Carpani (Jodi Fountain)Michala Banas (Kate Manfredi); Brett Tucker (Dave Brewer)

Vedľajšie postavy: Dean O'Gorman (Luke Morgan) & Chris Pitman (Rick Burns); David Whitney (Colin Chambers); Ian Bliss (detektív Christopher Montello)

Všetky zbierali burinu a Jodi ospevovala Luka. Stevie sa uňho zastaví po auto. Luke si prevzal kradnuté cigary, ale išiel príliš rýchlo a naháňal ho policajt. Luke došiel na pumpu a všetok tovar dal do Stevinho auta. Stevie si poňho prišla aj s Alexovou golfovou palicou. Policajt si prezeral Lukovo auto a dal mu pokutu. Stevie sa vrátila zaplatiť Lukovi. Kate objavila kubánske cigary a spolu so Stevie ich spálili. Jodi neverí, žeby Luke v niečom išiel. Luke sa zastavil a naštval sa na Stevie a povedal Jodi o svojich problémoch. Luke sa snažil zapôsobiť na Jodi a Terryho a chce udržať pumpu nad vodou. Jodi chce Lukovi pomôcť, ak to už zasa neurobí. Detektív sledoval Luka a on klamal Jodi, že všetko s Rickom vybavil a všetko bude O.K. Rickov šéf sa Lukovi vyhrážal a videl ich Alex. Alex si prišiel po palicu a Luke nechce, aby sa do toho miešal. Jodi povedala Stevie, že je všetko s Lukom OK. Kate je cítiť za cigarami a Tess si myslí, že fajčila. Alex peniaze z Killarney využíva na súkromné veci. Nick všade nachádza toaletný papier. Tess chce zaplatiť účty hneď, ale Nick nie. Podľa Dava je papier všade, lebo Nick nemení rolky. Dave dlhuje Alexovi nájomné a Alex Stevie za golfovú palicu. Detektív sa predstavil Lukovi a chce chytiť Ricka a jeho šéfov. Alex povedal Stevie o Lukovi a Rickovi a Stevie to povedala, ale Jodi stále verí Lukovi. Luke bude musieť previezť drogy. Jodi chce ísť s Lukom na políciu, ale Luke by sa dostal do basy. Dave sa postaral o oko koňa. Kate si pýtala radu od Dava, lebo si myslí, že zamilovanosť Jodi zaslepuje. Podľa Dava by sa do toho nemala Kate miešať, aby sa Jodi poučila na svojich chybách. Tess nemá nič na účte takže si myslí, že Nick zaplatil účty naraz. Rickov šéf si prišiel po benzín a Luke mu chce vrátiť drogy, lenže on sa mu vyhrážal, že urobí niečo Jodi. Luke chce odísť z mesta, lebo nemá na výber a Jodi chce odísť s ním. Luke a Jodi si naplánovali kam odídu. Jodi o tom povedala Kate, ktorej sa to vôbec nepáči. Kate chce, aby sa Jodi so všetkými rozlúčila, ale pre ňu je to ťažké. Kate dala Jodi všetky svoje peniaze. Detektív sa zastavil na DR a rozprával sa s Tess a so Stevie. Detektív povedal všetko o Colinovi (šéf Ricka) Jodi. Dave svoju radu zmenil a Kate by mala Jodi v odchode zabrániť. Jodi našla drogy a nenechala to Luka vysvetliť. Jodi sa vyplakala u Stevie. Jodi zavolala detektívovi, aby sa do toho Luke ešte viac nezamotal. Jodi chce ísť za Lukom, aby bola s ním. Stevie odviezla Jodi k pumpe, ale zastavili ich kvôli autonehode. Videli haváriu a Jodi sa bála o Luka. Luke sa udal a s detektívom pripravili na Ricka pascu. Rick ušiel v Lukovom aute, mal haváriu a zomrel. Luke pôjde do väzenia. Jodi je pre Luka perla. Tess nechala Meg odkaz. Nick kúpil extra toaletný papier. Vypadla elektrina, lebo účet nik nezaplatil a peniaze neboli preto, lebo Dave si dal preplatiť šeky, aby mal na nájom. Jodi plakala a spomínala na Luka a Kate ju utešovala.

Kontakt

Martin "Krny" Krnáč

2krny2@azet.sk

Vyhľadávanie

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode