austrálsky farmársky seriál

5x08 (114) - Old Flames (Stará láska)

Jodi a Kate idú na krátky campingový zraz z bývalej školy, kde sa objaví aj Katin ex Daniel. Medzi Sally a Davom lietajú iskry a Nick sa nakoniec vráti k Tess...

_________________________________________________________________________________________________________________________________

Scenár: Hadass Segal
Príbeh: Sarah Smith
Réžia: Arnie Custo
Hlavné postavy: Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Myles Pollard (Nick Ryan); Simmone Jade Mackinnon (Stephanie "Stevie" Hall); Rachael Carpani (Jodi Fountain)Michala Banas (Kate Manfredi); Brett Tucker (Dave Brewer); Sonia Todd (Meg Fountain)

Vedľajšie postavy: Kathryn Hartman (Sally Clements); Dean O'Gorman (Luke Morgan)Alicia & Connor Randall (Harrison Nicholas Ryan) & Christopher Morris (Daniel Ponter); Rachael Taylor (Natalie Woodrow)

Jodi a Kate pôjdu na triedny zraz a preto urobili rýchlo robotu. Jodi sa tam nepáči jedna baba - Natalie a Kate ich vedúci - učiteľ Daniel. Natalie má bohatého snúbenca. Meg a Luke ich prišli odprevadiť. Jodi predstavila Luka ako „len Luka“. Jodi sa vždy opičila po Natalie. Daniel v minulosti bez slova nechal KateJodi ju teraz nenecháva s ním osamote. Nick má problémy s býkom. Dorazila aj Sally na jeden deň. Natalie zdržuje skupinu telefonovaním. Kate sa snaží Danielovi vyhýbať. Sally si všimla, že býk zle došľapuje a možno má natiahnutú nohu. Kate nechala školu kvôli Danielovi, ale on ju odkopol a odišiel na inú školu. Natalie zase zdržuje. Kate sa snažila Danielovi ospravedlniť. Keby on vedel, čo Kate cítila, tak by sa ozval. Jodi vyletela na Natalie. Sally a Dave masírovali býka. Kate má zasa záujem o Daniela, ale Jodi sa to nepáči. Kate mierne urazila Jodi. Luke si myslí, že Jodi chce len pracháčov. Kate a Daniel si konečne normálne pokecali a Kate s ním začína súhlasiť. Sally pozvala Dava na večeru s Nickom a Tess. Nick sa Sally vyhýba. Dave sa bavil so Sally o vystupovaní pred bývalým, keď k nemu ešte niečo cíti. Nick a Tess si urobili zastávku na maznanie. Kate pobozkala Daniela. Nick a Tess načapali Sally ako bozkáva Dava. Nick kričal na Dava a všetkých prešla chuť na večeru. Kate sa stále viac Daniel páči. Nick povedal Tess, že už Sally nemiluje, ale nepáči sa mu, že okolo Harrisona sú cudzí chlapi. Natalie spadol mobil a rozbil sa. Natalie sa pri zlaňovaní zasekla a Jodi jej pomohla dole. Natalie má vyvrtnutý členok a Jodi sa o ňu starala a všetko si vybavili. Jodi zavolala Lukovi. Natalie pozvala Luka na párty. Jodi teraz nazvala Luka partnerom, čo sa mu tiež nepáčilo. Sally odchádza do mesta. Jodi sa ako-tak udobrila s Lukom a pozvala ho na Nataliinu oslavu. Daniel dal Kate list, v ktorom musí napísať, že medzi nimi nič nebolo, lebo by inak nedostal prácu. Kate si myslí, že len kvôli tomu zorganizoval zraz. Jodi sa udobrila s Natalie, ktorá považuje jej život za lepší. Kate ukázala Jodi list a vyplakávala sa na nej. Baby sa rozlúčili. Kate to nepodpísala a poslala Daniela do čerta. Nick odprevadil HarrisonaSally a vrátil sa k Tess na DR.

 

Kontakt

Martin "Krny" Krnáč

2krny2@azet.sk

Vyhľadávanie

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode