austrálsky farmársky seriál

5x11 (117) - Boy Made Good (Dobrá partia)

V meste sa objaví Stevin spolužiak Will, ktorý je aj otec Rose a Stevie sa mu to chystá povedať, lenže Will nie je taký svätý, aký bol kedysi. Dave mal haváriu a Luke sa zaplieta do špinavých obchodov...

_________________________________________________________________________________________________________________________________

Scenár: Denise Morgan
Príbeh: Dave Warner
Hlavné postavy: Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Myles Pollard (Nick Ryan); Simmone Jade Mackinnon (Stephanie "Stevie" Hall); Rachael Carpani (Jodi Fountain)Michala Banas (Kate Manfredi); Brett Tucker (Dave Brewer)

Vedľajšie postavy: Marshall Napier (Harry Ryan); Dean O'Gorman (Luke Morgan) & Jeremy Sims (Will Hamilton); Chris Pitman (Rick Burns)

Príde dôležitý človek z mesta John Murray. Luke predal auto, aby kvôli Murraymu vylepšil pumpu. Na pumpe sa objavil Stevin spolužiaka zo strednej a bývalého Willa, o ktorom nechce hovoriť. Stevie a Kate šli do mesta na schôdzu, kde bude aj Will, Alex a Nick. Luke píše Kate pikantné SMS-ky, lebo má Jodin mobil. Stevie a Will boli v kapele. Pán Murray sa možno v Gungellane zdrží a Alex a Nick sa s ním chcú stretnúť. Kate sa stará o nápoje. Murray bude chcieť postaviť sieť steakfoodov. Will sa príde pozrieť na Killarney a Alex ho podplatil, aby sa dostal k Murraymu. Stevie teraz nemá o chodenie s Willom záujem. Luke bude sponzor vín, aby si urobil očko u Worthingtona, lebo s ním chce uzavrieť obchod. Will je otec Rose, ale nevie o tom. Worthington nemá o Luka záujem. Nick presunul večeru s Willom z Killarney na DR, ak Tess nebude bojkotovať Murrayho v meste.. Tess bude robiť petíciu proti Murraymu. Nick má fotku Harrisona v šuflíku. Will zatiaľ nemá rodinu. Alex pozval Willa na golf a Kate sa pridá. Všetci nechali Stevie a Willa o samote a Stevie pred ním skryla fotky Rose. Will sa dozvedel, že bol Stevin prvý. Stevie ukázala Willovi fotku Rose, ale nepovedala mu, že je jej otec. Luke si chce požičať 2 000$, ale musí si ich odpracovať prevozom kradnutého tovaru, inak sa polícia dozvie o kradnutom motore do Jodinho auta. Dave mal haváriu, lebo sa snažil vyhnúť vombatovi. Luke vytiahol Dava a zavolal pomoc. Stevie sa chce uistiť, že môže Willovi veriť. Tess pri ukladaní Nickových ponožiek našla fotku Harrisona. Luke odišiel od Dava a Will ho našiel. Luke doviezol veci neskoro a dostal len 1 000$ a zvyšok dostane za ďalšiu prácu. Will sa stal hrdinom, takže Stevie ho považuje za dobrého. Will tak zmeškal golf. Stevie povedala Willovi o Rose a o svojich problémoch s rodinou. Tess dala Nickovi fotku Harrisona, aby ju dal do pracovne a neschovával ju. Dave je OK a Kate sa oňho stará. Dave dal Lukovi jeho bundu, aby ju vrátil Willovi, lebo si myslel, že je jeho. Jodi všetko došlo a nepáči sa jej, že Luke tam Dava nechal. Tess povedala Stevie o Lukovi a Willovi. Stevie sa snažila nechať Willovi odkaz. Will odchádza. Stevie sa o „hrdinstve“ porozprávala s Willom. Will si myslí, že ako obyčajný by nebol pre Rose dobrý. Will povedal Stevie, že je taxikár a robí príležitostné práce. Doviezol len Murrayho vodu, ale vôbec ho nepozná a dal Stevie Alexove peniaze. Stevie sa nepáči, že jej klamal a už mu neverí. Kate našla malého vombata a jeho mŕtvu mamu. Spolu s Davom sa oňho postarali za pomoci Murrayho vody. Luke už nemieni pomáhať Rickovi. Stevie Harrymu, Alexovi, Nickovi a všetkým pred radnicou povedala, že Murray nepríde. Vedia to všetci až na Kate. Will si chce nájsť prácu kvôli Rose. Stevie nechce, aby sa k nej vôbec priblížil. Tess robila sama protest s transparentmi pred mestom, čakala na Murrayho a Nick jej nepovedal, že nepríde. Alex pomáhal Stevie všetko zvládnuť s humorom.

_________________________________________________________________________________________________________________

Screenshoty:

australiantelevision.net/mcleod/galleries/511.html

Kontakt

Martin "Krny" Krnáč

2krny2@azet.sk

Vyhľadávanie

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode