austrálsky farmársky seriál

5x01 (107) - No Man's Land (Zem nikoho)

Alex a Dave sa snažia donútiť Harryho, aby sa staral o kráľa Harolda, pretože je v depresiách po Sandrinom odchode. Nick sa zatiaľ viac stará o Harrisona a Sally, čo sa Tess nepáči...

____________________________________________________________________________________________________

Scenár: Chris McCourt
Réžia: Richard Jasek
Hlavné postavy: Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Aaron Jeffery (Alex Ryan); Myles Pollard (Nick Ryan); Simmone Jade Mackinnon (Stephanie "Stevie" Hall); Rachael Carpani (Jodi Fountain)Michala Banas (Kate Manfredi); Brett Tucker (Dave Brewer)

Vedľajšie postavy: Marshall Napier (Harry Ryan)Kathryn Hartman (Sally Clements); Dean O'Gorman (Luke Morgan)Alicia & Connor Randall (Harrison Nicholas Ryan)

Kate sa vážne pripravovala na výlet. Alex vypadol z Killarney, lebo je tam rušno kvôli Harrisonovi a Sandre. Stevie vadí, že Luke zdržiava Jodi. Tess priniesla Sally pár vecí a ona sa pomaly vybaľuje na Wilgul a zvyká si na úlohu matky. Tess a Nick na seba trúbili a Sally zavolala Nickovi, lebo jej netečie voda a Nick sa ku nej vráti a s Tess si dohodol na večer kúpeľ. Alpaky sú pripravené na očkovanie. Aj Tess ide zháňať dobytok, aby prišla na iné myšlienky. Madonna má ďalšie teľa a Jodi mu dala meno Richie. Tess chce ísť cez rieku a nie cez brod, aj keď je v rieke veľa vody, ale ušetria čas. Stevie sa to nepáči, ale Tess nepoľavila. Kate s koňom zakopla, ale je O.K. Kravy sa dostali na druhú stranu, ale Richie ostal vo vode a Tess ho chce zachrániť a spolu s Kate ho išla hľadať. Nick sa postaral o plačúceho Harrisona. Sally má problémy s mliekom. Harry v poslednom čase kašle na Harolda aj na Killarney. Prehliadku Harolda nechal na Alexa a Dava. Tess a Kate Richieho nenašli. Sally si myslí, že je nemožná a prišlo jej zle a Nick jej chcel pomôcť a ostal pri nej. Stevie sa rozhodla utáboriť v chatrči, lebo nechce hnať stádo v noci. Kate so sebou našťastie zobrala nejaké jedlo. Nick zavolal na DR a nechal odkaz, že ostane u Sally. Jodi vymyslela hru. Keby bola Kate chlap chcela by chodiť s Tess, keby bola Stevie Dave chcela by Kate a keby bola Kate Alex chcela by Jodi, čomu Stevie neverí. Tess sa ospravedlnila Stevie, že šla cez rieku. Ráno Stevie zmizla. Stevie šla hľadať Richieho a Tess sa k nej pridala. Nick sa rozprával s Harrisonom a uspal ho. Stevie a Tess počuli Richieho, našli ho a vytiahli ho z vody. Dave a Alex donútili Harryho starať sa o Harolda, lebo sa tvárili, že je chorý a treba sa s ním prechádzať. Dave prišiel na DR a našiel voľne pobiehať alpaky a Isabelle obhrýzať oleander. Baby sa vrátili na DR a Dave povedal Tess smutnú správu a tak Tess zistila, že Nick nebol v noci na DR. Harry prišiel na to, že ho oklamali a Alex mu povedal prečo to urobili. Keby bol Dave chlap, vybral by si všetky tri, aby mal hárem. Stevie sa nazlostila na Jodi a Kate kvôli tej hre. Harry si myslí, že so Sandrou odišla budúcnosť v podobe detí a preto nemá dôvod ďalej sa tešiť z Killarney. Nick sa vrátil a pohádal sa s Tess, lebo jej sa nepáči, že sa venuje viac Harrisonovi ako jej. Nick sa musel ku Sally vrátiť kvôli cumlíku. Jodi a Kate pozvali Stevie na rande na čínu. Tess chce, aby Sally a Harrison zmizli. Nick skoro havaroval, lebo zaspal za volantom. Tess si vypočula odkaz a zavolala Sally, lebo zháňala Nicka. Nick šiel pešo domov za dažďa. Tess ho objavila a udobrili sa.

Kontakt

Martin "Krny" Krnáč

2krny2@azet.sk

Vyhľadávanie

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode