austrálsky farmársky seriál

5x19 (125) - Make Believe (Uveriť)

Na Drovers sa bude hrať hra na vrahu. Kate čaká návšteva jej babičky a Kate jej naklamala, že je zasnúbená s Davom, že je v hasičskom zbore a že je šéfka Drovers :) ....

_________________________________________________________________________________________________________________________________

Scenár: Michaeley O'Brien
Réžia: Richard Jasek
Hlavné postavy: Aaron Jeffery (Alex Ryan); Simmone Jade Mackinnon (Stephanie "Stevie" Hall); Rachael Carpani (Jodi Fountain)Michala Banas (Kate Manfredi); Brett Tucker (Dave Brewer); Jonny Pasvolsky (Rob Shelton)

Vedľajšie postavy: John Jarratt (Terry Dodge)Doris Younane (Moira Doyle); Brooke, Kaitlyn a Thalia Stacey-Clark (Charlotte McLeod) & Sonja Tallis (Alessa Manfredi)

Jodi a Kate budú hrať v hre na vraha. Katina babka príde do Gungellanu. Kate jej povedala, že je šéfka na DR, a že je zasnúbená s Davom. Kate chcela len potešiť babku. Alpaka bude skoro rodiť a Tess kvôli tomu Stevie otravuje. Kate a Jodi šli po babku a Kate jej chcela povedať pravdu. Kate a Jodi sa zvítali s babkou, ale dedko neprišiel. Kate babke o Davovi klamala. Aj Alex sa bude hrať a snaží sa nalákať aj Roba. Rob je flegmatický aj k škrabancu na dodávke. Aj Terry ide na hru a kartárke Moire dovolil nezaplatiť, lebo mala neplatnú kreditku. Kate nechcela ubytovať babku v dome. Dave spoznal babku. Dave je z Kate v šoku. Kate je vraj aj šéfka hasičov. Davovi sa to veľmi nepáči. Stevie sa bojí o alpaku, ale nič jej nie je. Babka spoznala Stevie, a myslí si, že Stevie by sa mala lepšie správať ku Kate. Dave pobozkal Kate. Jodi o všetkom povedala Stevie a Stevie sa to nepáči. Kate hľadala v pracovni šek pre Dava. Babke sa nepáči Stevino správanie. Jodi pozvala Roba na hru, ale Rob to odmietol. Babka volala dedkovi. Babka si myslí, že je dôležité, aby Dave vedel dobre tancovať. Stevie sa snažila dohovoriť Robovi. Príde aj Charlotte a Jodi ju zapojí do hry. Rob pozvanie prijal a bude hrať šoféra. Terry dal auto mužovi Moiry. Moira potrebuje ísť do Fisheru veštiť a Jodi ju tam hodí. Kate bude musieť klamať Alexovi, Terrymu a Robovi. Kate nechce, aby babka vedela pravdu. Jodi sa auto pokazilo. Moira pomohla Jodi s kostýmom a Jodi Moiru pozvala na hru. Kate bude hrať slúžku a nechce, aby ju tak videl Dave. Dave pobozkal Kate, lebo do kuchyne prišla babka. Alex hrá vojaka a s Robom si vymenil kostým a spoznali Moiru. Dorazila aj Charlotte a Alex jej ukazoval alpaku. Jodi hrala herečku a jej postava mala vzťah s Robom a bojí sa, že by musela pobozkať Roba a preto skryla pištole do rúry, aby súťažili v páke. Kate sa bojí, že si z nej Dave robí len srandu. Rob vyhral nad Alexom. Rob potreboval vypadnúť a nechtiac napadol Alexa. Dave chce mať s Kate kopu detí a išli upokojiť Charlotte a pohádali sa a babka všetko počula cez detskú vysielačku. Jodi povedala Kate, že babka všetko vie. Alpaka by v noci nemala robiť, ale malé má zaseknutú hlavičku a Stevie, Dave a Kate jej pomáhali. Jodi všetko babke po svojom vysvetlila. Malého vytiahli Katiným podväzkovým pásom. Kate sa rozplakala. Babka videla Katin plán. Kate si s babkou všetko povedala. Babka chce opustiť dedka a Kate sa z toho viní a upokojovala sa u Jodi. Rob je stále tajomný aj voči Alexovi. Babka sa k dedkovi Carlovi vracia a Kate jej povedala pravdu o Davovi. Kate sa pomerila aj s Davom.

Kontakt

Martin "Krny" Krnáč

2krny2@azet.sk

Vyhľadávanie

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode