austrálsky farmársky seriál

6x16 (154) - Secrets And Lies (Tajnosti a lži)

Fiona spadne z koňa a Stevie sa dozvie, že by mala byť tehotná, ale neverí jej a chce, aby to Alexovi povedala pred svadbou. Fiona a Alex sa nakoniec zoberú tajne a Alex sa nič nedozvie. Dave bude musieť tancovať...

__________________________________________________________________________________________________________________________

Scenár: Margaret Wilson
Réžia: Richard Jasek

Hlavné postavy: Aaron Jeffery (Alex Ryan); Simmone Jade Mackinnon (Stephanie "Stevie" Hall); Rachael Carpani (Jodi Fountain)Michala Banas (Kate Manfredi); Brett Tucker (Dave Brewer); Luke Jacobz (Patrick Brewer); Zoe Naylor (Regan McLeod)
Vedľajšie postavy: Doris Younane (Moira Doyle); Michelle Langstone (Fiona Webb); Inge Hornstra (Sandra Kinsella-Ryan) & Linda Cropper (Trudi Webb); Robert Coleby (Howard Webb); Joe Petruzzi (seržant Tony Rabisi); Carmel Johnson (Beth Martin); Reece Horner (Nat)

Na DR sa budú pripravovať rozlúčky so slobodou. Stevie mala byť na Killarney a dozerať na nevestu, ale meškala. Alex chce každému povedať o dieťati, ale teraz chce, aby mu Stevie pomohla s plotmi. Stevie bude musieť dozerať na Fionu na DR. Policajti prišli oznámiť Alexovi výsledok Harryho pitvy. Harry sa predávkoval liekmi. Jodi s Fionou preberá detaily svadby. Dave doniesol Regan teľa, aby sa oňho postarala. Dave nechce na svadbe tancovať. Patrick sa pokúšal pozvať Kate, aby s ním šla na svadbu. Kate súhlasila, ale Jodi si myslí, že nemala. Oskar zakopol a Fiona z neho spadla. Alex zavolal Stevie, že pošle Fione po Natovi závoj. Stevie mu povedala o kotrmelci. Alex prišiel za Fionou, lebo sa bál o dieťa. Fiona nechcela ísť s Alexom k doktorovi a nakoniec musela ísť so Stevie. Kate si skúšala svadobné šaty, Jodi ju vystrašila, Kate ich poliala, ale vyčistili to. Moira povedala Stevie, že Fionini hostia rozprúdili gungellanskú ekonomiku. Stevie povedala Fione o Rose. Jodi sušila fénom šaty a trochu ich pripiekla. Jodi musí urobiť Fione pedikúru, aby nezistila čo urobili. Kate opravovala šaty a povedala Patrickovi, že by mali ísť na ples ako priatelia. Fiona povedala o dieťati Trudi. Stevie podozrieva Fionu, že nie je tehotná. Dave chcel, aby ho Patrick učil valčík a Alex a Howard, Fionin otec ich vyrušili. Stevie povedala o podozrení Regan. Večer hrali pravdu - odvahu a Stevie sa pýtala Fiony, či niekedy klamala a Fiona povedala, že v dôležitých veciach nikdy. Kate prišla za Patrickom, lebo potrebuje jeho biely záložný padák, aby opravila šaty a povedala mu pravdu. Trudi našla vonku rozrušenú Fionu. Fiona si myslí, že priťahuje katastrofy a povedala Trudi pravdu. Trudi chce, aby to Fiona povedala Alexovi. Stevie a Regan rozoberali Fionu. Regan chce, aby si o tom Stevie s Fionou pokecala. Stevie s Fionou hodila reč a chce, aby to povedala Alexovi pred svadbou. Dave mal opicu. Patrick ho s Alexom odfotil. Opitý Dave chcel, aby ho Regan učila tancovať. Moira všetkým povedala, že videla Fionu odchádzať. Jodi zistila, že Fiona si všetko vzala. Fiona povedala Alexovi, že chce zrušiť svadbu. Alex ju upokojoval a povedal jej, že sa môžu zobrať tajne. Stevie cválala za Alexom. Alex a Fiona sa tajne vzali. Stevie ich videla a nebolo jej dvakrát najlepšie. Patrick fotil oslavu, Howard a Alex mali príhovor a všetkým povedal o dieťati. Stevie a Dave museli spolu tancovať. Alex Fione zničil šaty. Opitá Kate nechcela ísť chytať kyticu a tak išla iba Jodi. Chytil ju Patrick, dal ju Kate a ona ho pobozkala. Fiona povedala Stevie, že keď chce stratiť Alexa ako kamaráta, tak mu môže kľudne povedať pravdu. Alex sa  poďakoval Stevie, že prišla na oslavu a povedal jej, že je jeho najlepšia kamarátka a objal ju. Regan zasa nakŕmila teľa a Dave ju opäť požiadal o tanec.

Kontakt

Martin "Krny" Krnáč

2krny2@azet.sk

Vyhľadávanie

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si webové stránky zdarma!Webnode