austrálsky farmársky seriál

6x07 (145) - What Lies Beneath (Pod povrchom)

Nick sa vrátil a všetci sú radi a hlavne Tess. Nick sa snaží spomenúť si, čo sa stalo v Argentíne. Kate oklame Jodi a odíde do Adelaide na kliniku, aby jej odstránili pehu. Jodi sa vydá za ňou a narazí v meste na Meg...

___________________________________________________________________________________________________________________________

Scenár: Tracey Trinder
Réžia: Grant Brown

Hlavné postavy: Aaron Jeffery (Alex Ryan); Simmone Jade Mackinnon (Stephanie "Stevie" Hall); Rachael Carpani (Jodi Fountain)Michala Banas (Kate Manfredi); Brett Tucker (Dave Brewer); Jonny Pasvolsky (Rob Shelton); Sonia Todd (Meg Fountain); Bridie Carter (Tess Silverman McLeod); Myles Pollard (Nick Ryan)
Vedľajšie postavy: John Jarratt (Terry Dodge); Marshall Napier (Harry Ryan); Doris Younane (Moira Doyle); Michelle Langstone (Fiona Webb)
& Tahnee Stroet (Dr. Alannah McNicoll)

Tess sedela na schodoch a dýchala čerstvý vzduch. Tess sa teší na Nicka. Nick sa vracia lietadlom a celé mesto sa na neho teší. Kate odchádza na rodinnú večeru a nebude na romantickom zvítaní Nicka a Tess. Alex povedal Robovi, aby sa mrkol na pumpu. Harry organizuje všetko na Nickov príchod. Alex sa tiež nevie dočkať. Nick pristál a všetci ho čakali. Nick vystúpil a Tess ho privítala a všetci boli happy. Harry mal príhovor a privítal Nicka. Alex mu predstavil Fionu a Terry ho tiež privítal. Dave povedal Jodi o Katinej pehe a ona mu prezradila, že sa dozvedela o objednaní k dermatológovi. Rob odvezie Jodi k lietadlu, lebo ide do Adelaide. Alex povedal Nickovi o štipendiu. Nick si spomínal, čo sa mu stalo v Argentíne, keď sa ho dotkol Dave. Rob chce, aby preňho Jodi niečo urobila. Tess priviezla domov Nicka. Tess povedala Nickovi, že predala jeho auto. Jodi našla Kate na klinike, ale Kate jej nechcela nič povedať. Dave vyšetril tehotnú lamu a Nick sa mu ospravedlnil. Nick si pamätá, že ho niekto napadol a je z toho mimo. Moira dostala pozvánku na magickú akciu a nevie, či má ísť a Terry sa ju snažil podporiť. Kate povedala Jodi, že je OK a chce sa vrhnúť na nákupy. Jodi odniesla kvety na hrob Robovho otca, fotila si náhrobok a záhradník ju sledoval. Tess vystrašila Nicka, keď si pozeral veci, ktoré dostala, keď si ľudia mysleli, že je mŕtvy. Nick sa snaží zistiť, kto naňho zaútočil. Terry doniesol Moire karavan a chce ho prerobiť. Terry to už má premyslené. Jodi si všimla, že Meg bude mať v meste autogramiádu. Tess dala Nickovi hodinky. Nick chcel vedieť, čo všetko Moira videla. Nick chce, aby všetko bolo ako predtým. Jodi a Kate si užívali nočný život a pobili sa s dvoma dievčatami. Kate povedala Jodi, že tá peha je melanóm a musia jej ho odstrániť. Kate to nechce povedať rodine. Nick obdivoval Moirin príves a pýtal sa jej na vízie. Kate úspešne odstránili pehu. Jodi sa zastavila za Meg. Harrymu sa nepáčilo, že Nick už pracoval. Nick zaútočil na Alexa, lebo si spomenul na Argentínu a povedal o tom Tess. Tess mu povedala, že ten čo ho napadol mu vlastne zachránil život. Meg a Jodi si pokecali pri káve a uzmierili sa. Moira bola z výzdoby prívesu unesená a poďakovala sa Terrymu. Nick a Tess sa kúpali vo vani a Nick konečne cítil kopanie bábätka.

Kontakt

Martin "Krny" Krnáč

2krny2@azet.sk

Vyhľadávanie

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si webové stránky zdarma!Webnode