austrálsky farmársky seriál

6x13 (151) - The Trouble With Harry (Problémy s Harrym)

Drovers čaká veľká udalosť - nášteva japonských obchodníkov, ktorá môže zmeniť celý život na ruby. Jodi sa nešťastnou náhodu zrazí s Harrym a Alex a Sandra tak prídu o dôležitého človeka...

__________________________________________________________________________________________________________________________

Scenár: Elizabeth Coleman
Réžia: Steve Jodrell

Hlavné postavy: Aaron Jeffery (Alex Ryan); Simmone Jade Mackinnon (Stephanie "Stevie" Hall); Rachael Carpani (Jodi Fountain)Michala Banas (Kate Manfredi)Zoe Naylor (Regan McLeod)
Vedľajšie postavy: Doris Younane (Moira Doyle); Marshall Napier (Harry Ryan); Michelle Langstone (Fiona Webb)Inge Hornstra (Sandra Kinsella-Ryan) & Kentaro Hara (Daichi Tanaka); Simone Buchanan (Amy Tanaka)

Kate, Regan a Stevie sa pripravujú na príchod Japoncov. Jodi si opakovala japončinu, zazvonil jej mobil a čelne sa zrazila s Harrym. O Jodi sa postarali záchranár a policajt. Jodi mešká na stretnutie. Japonci prišli skôr a Kate, Regan a Stevie ich privítali. Jodi prišla na DR a bola v šoku. Jodi nechce zrušiť stretnutie s Japoncami. Alex ešte nič nevie. Stevie, Kate a Regan už všetko vedia a upokojovali Jodi. Stevie ukazovala Japoncom ovce. Prišiel Alex a Stevie mu povedala, čo sa stalo a Jodi sa mu ospravedlňovala. Fiona prišla po Alexa. DR asi obchod s Japoncami nedostane. Sprievodkyňa Japoncov a žena pána Tanaku Amy sa stratila. Na DR zvonil telefón a Jodi si tak spomenula na všetko a viní sa z Harryho smrti. Alex nechal Harrymu odkaz, lebo si myslel, že sa tiež pomýlili ako s Nickom. Alex a Fiona dorazili na miesto nehody a potom sa vybrali do Fisheru do nemocnice. Stevie našla Amy. Amy si ani po 5 rokoch nezvykla na Tokio a uvažuje, či sa vráti domov do Austrálie, alebo ostane v Japonsku. Japonci ich našli. Kate utešovala Jodi a povedala jej, že to bola len nehoda, súhra náhod. To Kate vtedy Jodi volala. Jodi chce o telefóne povedať polícii a možno pôjde do väzenia. Alex a Fiona našli v márnici Sandru, ako plače nad Harryho telom. Alex odtiaľ ušiel. Fiona sa snažila Alexovi pomôcť, on sa šiel prejsť a našiel pracovať Stevie a pomohol jej. Jodi povedala Regan, žeby možno o telefóne nemala nič hovoriť. Regan povedala Jodi o svojich problémoch s rodinami mŕtvych chlapov a povedala jej, že musí urobiť správnu vec, aby sa tým neskôr nezožierala. Jodi chcela ísť za Alexom, ale Kate sa to nepáči. Alex nadával na Harryho. Harry bol na ceste do Fisheru za mechanikom, aby mu opravil auto. Alex sa s Harrym pohádal, keď s ním naposledy hovoril. Alexovi zavolala Fiona. Moira natankovala za Sandru a vyjadrila jej úprimnú sústrasť. Sandra si myslí, že sa to takto nemalo stať. Sandra chcela vedieť, či ho Moira vidí, aby vedela, či je v poriadku, a či vie ako ho milovala. Na Killarney na Alexa čakali Fiona, Kate a Jodi. Alex ukázal Jodi Kráľa Harolda II. povedal: „Kráľ je mŕtvy, nech žije kráľ.“ Jodi povedala Alexovi o telefóne a on ju poslal preč. Stevie večer volala na Killarney a chcela hovoriť s Alexom, nechala odkaz Fione, ale Fiona ho Alexovi nepredala. Kate priniesla Jodi jedlo. Jodi chcela, aby pri nej Kate prespala. Stevie sa rozprávala s Tuckerom, Jodiným koňom.. Amy prišla za Stevie a povedala jej, že si uvedomila, že chce byť s mužom a poprosila Stevie o materiály. Amy im skúsi vybaviť zmluvu. Japonci sa na druhý deň ráno vrátili a návšteva už prebehla podľa protokolu a podpísali sa zmluvy. Stevie pomohla Amy v manželstve a Amy jej za to dala darček. Japonci odišli a prišla polícia. Harry mal ešte pred zrážkou infarkt a Jodi ho nezabila, ale aj tak povedala policajtovi o telefóne. Jodi, Stevie, Kate, Regan a Moira poslali na vodu japonské lampióny, aby sa tak zbavili ťažkého bremena.

Kontakt

Martin "Krny" Krnáč

2krny2@azet.sk

Vyhľadávanie

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si webové stránky zdarma!Webnode