austrálsky farmársky seriál

6x05 (143) - The Real McLeod (Pravá McLeodová)

Tess chce prepísať na Jodi polku DR a Moira sa snaží zapadnúť do nového prostredia. Tess sa veľmi bojí o dieťa a Dave jej donesie klokana. Jodi bude musieť na rade ukázať, či skutočne patrí do rodiny...

__________________________________________________________________________________________________________________________

Scenár: Chris Hawkshaw
Réžia: Declan Eames

Hlavné postavy: Aaron Jeffery (Alex Ryan); Simmone Jade Mackinnon (Stephanie "Stevie" Hall); Rachael Carpani (Jodi Fountain)Michala Banas (Kate Manfredi); Brett Tucker (Dave Brewer); Jonny Pasvolsky (Rob Shelton); Bridie Carter (Tess Silverman McLeod)
Vedľajšie postavy: John Jarratt (Terry Dodge); Marshall Napier (Harry Ryan); Doris Younane (Moira Doyle); Daniel Feuerriegel (Leo Coombes); Peter Hardy (Phil Rakich)

Jodi a Kate sa snažia chytiť Notabelle, aby ju vzali na výstavu. Tess si s Jodi sadla, aby si s ňou vážne pokecala, lebo jej chce dať polovicu zo všetkého, aj polovicu z DR. Jodi je z toho mimo. Všetky robia Moirinu prácu. Tess bolo nevoľno Jodi a bude musieť prezentovať rade ich nové plány, keďže je McLeodová. Jodi prišla na schôdzu neskoro a všetci si z nej robili srandu a jej bod neschválili. Jodi má z toho depku. Terry jej povedal, aby to skúsila ešte raz. Jodi sa rozhodla, že bude uvažovať ako McLeodová, ale aj tak ju odbili. Tess chce viac odpočívať, kvôli bábätku. Rob pripravoval Harolda na výstavu. Leo prišiel odprosovať Harryho, lebo má problém zohnať lietadlo. Kate povedala Davovi, čo nového sa deje. Leo prišiel aj za Stevie. Dave informoval Tess, že alpaky sú v poriadku. Tess chce byť teraz v pokoji, lebo nechce, aby sa niečo stalo. Podľa Dava je Tess až príliš opatrná. Jodi klamala Stevie, že všetci sú v rade na jej strane. Jodi povedala Kate pravdu. Alex prišiel pozvať Stevie do krčmy, aby nemusel večerať s Harrym, lebo Fiona si balí v meste veci. Stevie ho odmietla. Jodi chce pred Tess trochu upraviť pravdu. Kate uvarila večeru miesto Moiry. Stevie chcela ísť na schôdzku rady, ale Jodi jej povedala, že keď už s tým začala, chce to dokončiť. Stevie sa snažila donútiť Tess, aby sa šla navečerať. Tess sa o svoje dieťa veľmi bojí. Moira povedala Davovi, že síce na DR býva, ale pracovať tu nemusí a to sa jej veľmi nepáči. Dave doniesol Tess malého klokana, aby ju zamestnal. Alex si všimol, že Harolda niekto otrávil a zavolali Dava. Harry si myslí, že to bol Leo a Alex si myslí, že to bola Sandra. Moiru zasa s raňajkami predbehli. Tess sa starala o klokana. Jodi potrebuje na svoju stranu aspoň jednu farmu, ale Phil si z nej stále robí srandu. Jodi a Kate si všimli, že Philovi utiekol jeho býk Fabio. Jodi zalarmovala kozmetický krúžok a Kate šla po príves. Býka chytili, ale bol špinavý, tak ho šli umyť do autoumývačky. Harry šiel za Leom aj s policajtom. Phil stlačil zlý gombík a Fabiovi sa do očí dostal vosk na autá. Jodi sa nedarí nikoho zohnať, lebo všetci sa boja Harryho. Jodi sa priznala Tess. Stevie a Alex spolu išli sadiť stromčeky a Alex sa ju zasa snažil pozvať. Alex sa radšej nespýtal Fiony, či je voči Stevie paranoická. Klokan Joey Tess ušiel. Tess ho nakoniec chytila a bábätko sa začalo ozývať. Tess sa rozhodla, že Notabelle pošle na výstavu a ide bojovať na radu. Ani Tess sa na rade nedarilo a Jodi sa nakoniec presadila a všetci ju počúvali. Moira sa zamkla v kuchyni, aby mohla konečne variť. Tess a Moira sa snažili donútiť Jodi podpísať súhlas s prevodom. Alex oznámil Harrymu, že Lea z polície čoskoro prepustia. Harry dostal poštou náboje s jeho menom a snažil sa spojiť so Sandrou, ale ona je už týždeň preč.

Kontakt

Martin "Krny" Krnáč

2krny2@azet.sk

Vyhľadávanie

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si webové stránky zdarma!Webnode