austrálsky farmársky seriál

7x24 (194) - On The Prowl (Na love)

Kate si myslí, že DR ohrozuje jaguár, lebo sa jej o ňom snívalo a snaží sa pomôcť Mitchovi. Tayler a Patrick ukradli Philovi trezor, lebo im nedal výplatu a našla v ňom dôležité dokumenty. Grace sa dala dokopy s Heathom...

___________________________________________________________________________________________________________________________

Scenár: Jane Allen & Tracey Trinder
Réžia: Richard Jasek

Hlavné postavy: Simmone Jade Mackinnon (Stephanie "Stevie" Hall); Michala Banas (Kate Manfredi); Luke Jacobz (Patrick Brewer); Dustin Clare (Reily Ward); Gillian Alexy (Taylor Geddes); Matthew Passmore (Marcus Turner); Abi Tucker (Grace Kingston); Doris Younane (Moira Doyle)
Vedľajšie postavy: Peter Hardy (Phil Rakich); Sam Healy (Ashleigh Redstaff); Sandy Winton (Heath Barrett) & Callan Mulvey (Mitch Wahlberg)

Kate sa sníval sen s Mitchom, v ktorom sa pobozkali a ona mala mačacie oči. Kate sa zobudila a vonku videla nejaký pohyb a našla raneného Turba. Aj ovce niečo zabilo a Kate povedala Stevie, Grace, Rileymu a Mitchovi, čo videla, ale len Mitch sa jej zastal. Ostatní jej neveria a myslia si, že to bol pes. Tayler si pýtala od Phila výplatu, ale on chcel po nej zmluvu. Patrick má ten istý problém a chce Philovi vybrať kasu.. Mitch chcel, aby mu Kate zasa ukázala cestu na Killarney. Mitch a Kate našli mŕtvu ovcu na strome a Kate si pozerala stránky o jaguároch. Kate sa zverila Moire a ona jej povedala, že pred 10 rokmi sa to stalo 1 farmárovi. TaylerPatrick sa naraz chceli vlúpať Philovi na pumpu. Phil mal ale trezor a Tayler chce celú noc skúšať kombinácie. Mitch mal u seba zbrane a Riley ho kryl pred políciou. Riley, Mitch, Kate, Stevie, GraceHeath idú loviť „psov“. Stevie šla s RileymKate s Mitchom. Kate sa pýtala Mitcha na armádu. RileyStevie vyrušili Mitcha, keď chcel pobozkať Kate. HeathGrace držali stráž pri ovciach, ale vyrušil ich Marcus. Kate a Mitch počuli nejaké zviera zavýjať.  Mitch dal Kate nočné okuliare. Kate videla jaguára a Mitch ho postrelil. Potom sa v aute pobozkali. Ashleigh prišla za Patrickom, ale on nebol doma. Patrick si chce vziať trezor so sebou, aby si pozreli na nete nejaké dátumy. Ashleigh si pozerala Mitchove doklady. TaylerPatrick ju odtiaľ slušne vyhodili. MarcusHeath sa stále doberajú a Grace to už vadí. Grace povedala Marcusovi, že sa dala s Heathom dokopy. Grace zastrelila ranenú ovcu, ktorú zranilo niečo, čo Heath nestihol zastreliť. PatrickTayler nestihli vrátiť ráno trezor, lebo Phil prišlo skoro na pumpu a tak radšej ušli. Kate chcela Mitcha prekvapiť a on ju vojensky zneškodnil. Všetci preberali svoje zistenia a Riley chcel vedieť, či je Kate OK a povedal jej, že Mitch je sukničkár. Mitch povedal Kate, že prežil vo vojne ťažké obdobie. TaylerPatrick skryli trezor v starom aute v Gracinej novej burinovej oblasti. Riley počul Mitcha telefonovať s niekým o zbraniach, on ho nechcel pustiť k taške a pobili sa. Mitch chcel tie zbrane predať a Riley chce, aby sa priznal a dá mu prachy, aby zmizol. Phil sa pýtal Moiry, či nebola v noci na pumpe a Tayler ich počula. Phil políciu ešte nevolal. Tayler aj Patrickovi sa to zdalo divné a Tayler vyskúšala jednoduchú kombináciu – 1234 a našla v trezore papiere o DR. Policajti vedia, že Mitch býva u Rileyho, ale on im nič nepovedal. Ashleigh vyhodila Rileyho za to, že ukrýval zločinca. Grace so StevieMarcusHeathom boli zasa na love. Baby zastrelili divokého psa a Stevie si všimla krvavú stopu a teľa na strome. Mitch sa prišiel s Kate rozlúčiť a povedal jej, čo spravil. Vo východnom Timore, kde slúžil, utieklo 15 väzňov a Mitcha skoro jeden zastrelil. Potom mu dali medailu za to, že štyroch chytil. Kate ukryla Mitcha v jednej chatrči a on sa jej priznal, že dal tú ovcu na strom, ale o teľati nič nevedel.

Kontakt

Martin "Krny" Krnáč

2krny2@azet.sk

Vyhľadávanie

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si webové stránky zdarma!Webnode