austrálsky farmársky seriál

7x22 (192) - The Courage Within (Odvaha v nas)

Na Killarney a DR vyčíňajú zlodeji a jediný, kto ostal na DR je Rose a navyše je na vozíčku...

___________________________________________________________________________________________________________________________

Scenár: Chris McCourt
Réžia: Declan Eames

Hlavné postavy: Simmone Jade Mackinnon (Stephanie "Stevie" Hall); Michala Banas (Kate Manfredi); Luke Jacobz (Patrick Brewer); Dustin Clare (Reily Ward); Gillian Alexy (Taylor Geddes); Matthew Passmore (Marcus Turner); Abi Tucker (Grace Kingston); Doris Younane (Moira Doyle)
Vedľajšie postavy: Peter Hardy (Phil Rakich); Sam Healy (Ashleigh Redstaff); Sandy Winton (Heath Barrett); Basia A'Hern (Rose Hall-Smith); Zen Ledden (Arnie) & Sam Lewis (Gaz)

Dvaja zlodeji (Arnie a Gaz) vykradli Killarney a vzali si aj Ashleighine auto, kde našli šperky a naháňala ich polícia. Phil zasa otravoval KateTayler, lebo sa mu nepáči možnosť zavlažovania cez burinu. TaylerPatrick sa rozhodli Rose kúpiť medvedíka, do ktorého Arnie ukryl šperky. Stevie sa snažila rezervovať sedenie u psychiatra, ale ten bude mať voľno až o 2 mesiace. Všetci sa snažia Rose rozptýliť, ale veľmi sa im to nedarí. Moira povedala Grace, že jej volala mama. Zlodeji chceli zohnať miesto na DR, ale Stevie im povedala, že nič nemajú. Marcus vyrušil GraceHeatha, ktorý jej doniesol burinu. Marcus im povedal o zlodejoch a ani jemu sa jej plány veľmi nepáčia. Rose sa bojí, že už nebude chodiť. KateGrace sa pokazil bager a zlodeji ich videli. Ashleigh má auto späť, ale bez šperkov. Tayler prišla za Patrickom a našla v medvedíkovi šperky a nechce ich dať polícii. Baby počuli výbuch a zlodeji zatiaľ prehľadávali dom a Rose ich počula. Rose spadla z vozíka a snažila sa dostať k telefónu, ktorý sa však vybil. Niekto podpálil palivo a musia zabrániť tomu, aby sa nedostalo do potoka. Ashleigh nepovedala ani Marcusovi o šperkoch. Phil povedal Grace, že on ju nesabotoval. Ashleigh povedala o šperkoch Grace, lebo keby Bryce umrel, prešli by do dedičstva a Ashleigh si ich chce nechať, lebo sú po babičke. Ashleigh chce, aby Grace klamala polícii a za to nemusí splatiť 2 splátky. Rose sa nemohla dostať do Moirinho domu. Riley priniesol na DR násadu na vrták a Gaz sa mu predstavil ako plynár. Rose kričala za Rileym, ale Arnie ju umlčal. Tayler chcela vedieť, čoby Kate urobila s veľkým dedičstvom a obe by si rady dokončili školy. Zlodeji vypočúvali Rose a vzali jej vozík. Tayler sa vrátila na DR a skryla si šperky u seba a našla Rose, ale zlodeji chytili aj ju. Grace, MarcusAshleigh sa stretli pred políciou, kde Grace ohlásila sabotáž. Marcus si myslí, že Heath pomáha Grace, aby sa dostal, čo chce. Zlodeji vypočúvali aj Tayler a donútili ju volať Patrickovi, lebo im povedala, že ich má on. Stevie hľadala MarcusaRiley jej povedal o plynárovi. Zlodeji donútili Tayler prehovoriť a RileyStevie sa vydali na DR. Tayler podala Gazovi medvedíka a nastriekala mu sprej do očí, ale Arnie ju chytil, keď chcela utiecť. RoseTayler nakoniec zavreli zlodejov do pivnice, lebo Rose tam hodila vozík a dorazili Stevie, Riley a polícia a po nich Patrick. Tayler dala šperky polícii. Grace povedala Marcusovi, kto ich sabotoval. Grace vrátila Ashleigh šperky. Rose skúšala chodiť. Grace volala zasa mama, lebo zabudla, že jej už raz volala kvôli sade hrebeňov, ktoré má Grace. Grace chcela vedieť, či Heath verí jej projektu a on ju radšej pobozkal, aj keď jedla cibuľový šalát kvôli nespavosti. Rose sa rozhodla, že aj tak bude cestovať a potom pôjde do školy.

Kontakt

Martin "Krny" Krnáč

2krny2@azet.sk

Vyhľadávanie

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si webové stránky zdarma!Webnode