austrálsky farmársky seriál

7x23 (193) - Divided We Stand (Každý na svojej strane)

Kate sa zamiluje do Rileyho kamaráta Mitcha, ktorý sa však skrýva pred políciou, lebo ušiel z armády. Niekto bojkotuje Gracin projekt a Ashleigh ďalej využíva Patricka...

___________________________________________________________________________________________________________________________

Scenár: Jane Allen & Tracey Trinder
Réžia: Richard Jasek

Hlavné postavy: Aaron Jeffery (Alex Ryan); Simmone Jade Mackinnon (Stephanie "Stevie" Hall); Michala Banas (Kate Manfredi); Luke Jacobz (Patrick Brewer); Dustin Clare (Reily Ward); Gillian Alexy (Taylor Geddes); Matthew Passmore (Marcus Turner); Abi Tucker (Grace Kingston); Doris Younane (Moira Doyle)
Vedľajšie postavy: Peter Hardy (Phil Rakich); Sam Healy (Ashleigh Redstaff); Sandy Winton (Heath Barrett) & Callan Mulvey (Mitch Wahlberg)

Stevie sa pomaly sťahuje z DR na Killarney, ale veľmi sa jej nechce. Grace citovala Kate príručky pre manažérov. Marcus doniesol Grace anonymný leták na zastavenie práce na DR a prišli aj pracovníci, ktorí chceli burinu postriekať, ale Grace im to nedovolila. Grace chce vymyslieť plán B, lebo Kate sa bojí, že právne by neuspeli. Kate chce donútiť Grace, aby povedala Stevie o pôžičke. Kate narazila na tajného cudzinca, ktorý sa stratil a ona mu pomohla. Pár kráv sa dostalo cez dieru v plote k burine a Stevie ich odtiaľ vyhnala. Tie kravy boli Philove a teraz ich MarcusRiley musia kŕmiť ručne. Marcus si chce pohovoriť s Grace, ale Stevie mu povedala, že to spraví. Grace sa pracovníkom ospravedlnila a poprosila ich, či tam môže ostať chvíľu sama a poprosila Moiru, aby ich vzala do kuchyne. Grace im chce nahradiť herbicíd zafarbenou vodou, čo sa Stevie nepáči a radšej šla na Killarney. Stevie povedala Marcusovi, že o opravila plot a klamala Philovi v tom, čo robili s kravami. Marcus povedal Stevie, že si musí vybrať, kde chce žiť. Ashleigh poslala Patricka do čistiarne a Tayler z toho mala zábavu. Tayler na úrade nezistila, kto podal žiadosť na postrek. Chlapi to postriekali vodou. Tayler videla Patrickove veci v predaji a jeho ako vychádza z klenotníctva, kde kúpil Ashleigh darček. Ten neznámy chlap je Rileyho kamoš Mitch z armády. Ashleigh oznámila Rileymu, že Phil chce správu o kravách a spoznala Mitcha. Riley si všimol, že medzi jalovicami sú aj býky, čo môže byť pre kravy smrteľné. Ashleigh si zranila členok a Riley sa jej naň pozrel. Phil odstúpil od zmluvy a chce si vziať kravy a povedal Stevie, aby dala dokopy Grace a tak jej Stevie povedala, aby s tým prestala. Stevie si myslí, že Grace ťahá DR ku dnu. Kate to pomáhala Grace zvládnuť. Mitch sa prišiel pýtať Kate na prácu. Stevie sa s Alexom bavila cez počítač. Moira našla letáky proti DR na pumpe a pýtala sa Phil, či to je jeho a on to priznal. Phil si myslí, že Gracina práca škodí všetkým. Na Moiru je to už veľa a už Philovi neverí. Tayler si vzala Ashleighin kostým, aby bola na úrade tvrdá a zistila, že na DR podala žiadosť Ashleigh, ale Patrickovi klamala. Patrick dal Ashleigh darček. Mitch sa ubytoval u Rileyho. Ashleigh volala v noci Rileymu, aby prišiel na farmu. Tayler si pýtala radu od Kate. Ashleigh chcela s Rileym osláviť narodeniny. Marcus si prišiel s Grace pohovoriť o projekte a vyrušil ju pri večeri s Heathom. Riley povedal Ashleigh, že k nej nič necíti. StevieGrace v noci nemohli spať. Grace rozkopala priehradu, vyhádzala burinu a Stevie jej prišla povedať, že ju v tom bude podporovať. Grace jej povedala o pôžičke. Mitch z armády zdrhol. Moira vrátila Philovi veci aj Dustyho a nechce s ním hovoriť. Tayler povedala Ashleigh, že vie, čo spravila a nechce, aby ublížila Patrickovi. Ashleigh jej chcela dať jeho darček. StevieGrace sa rozhodli zakopať burinu ďalej od Killarney.

Kontakt

Martin "Krny" Krnáč

2krny2@azet.sk

Vyhľadávanie

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si webové stránky zdarma!Webnode